UX Designer

Alior Bank Etat  Warszawa, Mazowieckie, Polska

Opis oferty pracy

Twoje zadania:

  • projektowanie rozwiązań dla użytkowników w postaci user flow, makiet oraz prototypów, niezależnie od platformy (mobile i desktop)
  • prowadzenie projektów w relacji z biznesem
  • wspieranie biznesu w zakresie tworzenia produktów i usług zorientowanych na użytkownika
  • realizacja audytów UX i benchmarków
  • wykorzystywanie wiedzy do wspierania pracy teamu Service Design i UX Research
  • szerzenie wiedzy o UX w organizacji
  • wspieranie pomocną dłonią młodszych stażem designerów

Nasze oczekiwania:

  • samodzielność w działaniu, a jednocześnie umiejętność współpracy w grupie o zróżnicowanych kompetencjach (biznes, technologia)
  • min. 3-letnie doświadczenie zawodowe w projektowaniu usług cyfrowych (najlepiej dla finansów, e-commerce, m-commerce) – mile widziane portfolio
  • doświadczenie z zakresu tworzenia działających prototypów w oprogramowaniu Axure na podstawie wymagań biznesu
  • zdolności analityczne pomagające przełożeniu wymagań biznesu na projekt
  • bardzo dobra znajomość zagadnień UCD, Design Thinking i trendów w projektowaniu usług cyfrowych
  • bardzo dobra znajomość zagadnień: RWD, WCAG oraz wiedza ogólna zakresu IT i technologii
  • dodatkowym atutem będzie doświadczenie w pracy nad Design Systemem (Style Guide i biblioteki komponentów)
  • znajomość oprogramowania Jiry i przynajmniej jednego z programów do projektowania (Sketch, Adobe XD, Figma)
  • mile widziane będzie doświadczenie z pakietem Adobe (Ilustrator, Photoshop)

Szukamy osoby, która bierze odpowiedzialność za powierzone zadania/projekty i samodzielnie szuka rozwiązań kiedy pojawiają się problemy 🙂

Oferujemy:

  • dużą odpowiedzialność i wpływ na nowe rozwiązania w organizacji
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • dołączenie do tworzonego zespołu i grę w pierwszej lidze pod względem projektowania usług finansowych, a z czasem pozycję Eksperta FinTech Design
  • profesjonalne środowisko budowy Digital Experience obejmujące kompetencje zespołu, wiedzę, laboratoria badawcze, sprzęt i decyzyjność
  • pracę w interdyscyplinarnym zespole ze specjalistami Open Banking, FinTech, Blockchain, UX Research i Service Design, od których można się wiele nauczyć
  • pracę w środowisku macOS
  • dofinansowanie do benefitów (m.in. karta Multisport, prywatna opieka medyczna)
  • udział w szkoleniach i konferencjach
  • wynagrodzenie dostosowane do wiedzy i doświadczenia