UX Designer

Symetria UX Kontrakt B2B  Gdziekolwiek

Wspieramy największe polskie i międzynarodowe firmy w realizacji ich celów biznesowych świadcząc usługi projektowe i badawcze z obszaru biznesu online i offline. Jesteśmy częścią międzynarodowego stowarzyszenia UXalliance, dzięki czemu dostarczamy klientom know-how z globalnych projektów oraz prowadzimy w Polsce program certyfikacji UX-PM.

W związku z dużym międzynarodowym projektem szukamy osoby, która będzie nas wspierać w tematach projektowania zorientowanego na użytkownika:

UX Designer

nr ref. UXD/11/20

Zadania, jakie na Ciebie czekają:

  • praca w międzynarodowym projekcie dla marki, która budzi emocje na całym świecie 😉
  • tworzenie interfejsów dla stron WWW, aplikacji desktop, mobile
  • projektowanie styleguide’ów oraz design systemów
  • prowadzenie warsztatów z interesariuszami (j. angielski)

Szukamy osoby, która:

  • biegle posługuje się oprogramowaniem Figma, mile widziana minimalna znajomość Sketch lub Photoshop
  • swobodnie i płynnie komunikuje się w języku angielskim (codzienna praca z anglojęzycznym klientem)
  • posiada min. 3-letnie doświadczenie w projektowaniu serwisów, stron internetowych oraz aplikacji mobilnych i może opowiedzieć o swoim udziale w procesie projektowym na konkretnych przykładach
  • umiejętnie prezentuje i argumentuje tworzone rozwiązania
  • jest komunikatywna i umie pracować w zespole
  • jest dokładna i zwraca uwagę na szczegóły
  • zna i korzystała z narzędzi typu Jira
  • ma świadomość, że UX/UI to dwie różne kompetencje i ma doświadczenie w obu

W zamian oferujemy:

  • wynagrodzenie 350 – 600 zł netto za dzień (B2B) uzależnione od doświadczenia
  • wielomiesięczny kontrakt przy międzynarodowym projekcie
  • pracę w 100% zdalną

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta prześlij swoje CV oraz portfolio na adres praca@symetria.pl

W tytule maila uwzględnij numer referencyjny: UXD/11/20.

W treści CV dopisz „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000). Jednocześnie wyrażam dobrowolną zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.”