UX Designer

Polska Wytwórnia Papierów Wartościowych Umowa o pracę lub B2B  Warszawa, Mazowieckie, Polska

Chcesz pracować w zespole User Experience, który ma realny wpływ na projekty i produkty? Chcesz brać udział w strategicznych projektach w państwie? W IT PWPW podejmujemy się takich wyzwań z sukcesem.

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie brała aktywny udział w pracach Zespołu User Experience oraz Zespołu Wytwórczego. Jej rola będzie skupiać się na projektowaniu doświadczeń użytkownika zarówno jeśli chodzi o całe procesy (np. usługi publiczne), jak i poszczególne kanały, w tym online (aplikacje back-office, klienckie) i offline (formularze, tryby wnioskowania, etc).

Wymagania:

  • 3+ lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • Doświadczenie w projektowaniu aplikacji back-office
  • Doświadczenie w posługiwaniu się programami do tworzenia makiet i prototypowania (Adobe XD i Axure)
  • Praktyczna znajomość metod warsztatowych wspierających procesy projektowania i angażujących użytkownika (np. Value Proposition Canvas, Service Blueprint, Design Studio, Ideo Cards, Card Sorting lub inne)
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego, która umożliwia efektywne zapoznawanie się z literaturą fachową, uczestnictwo w spotkaniach, konferencjach
  • Projektowanie według standardów i z dbałością o szczegóły
  • Umiejętność analitycznego myślenia, precyzja, skupienie
  • Zdolności komunikacyjne i doświadczenie pracy w zespole

Mile widziane:

  • Praktyczna znajomość metodyki Scrum
  • Doświadczenie w projektowaniu dla sektora publicznego
  • Doświadczenie bezpośredniej współpracy z zespołami developerskimi
  • Portfolio zrealizowanych projektów

Zadania:

  • Analizowanie potrzeb użytkowników i projektowanie doświadczeń
  • Praca przy koncepcji i architekturze rozwiązań
  • Projektowanie użytecznej architektury informacji systemów, stron i aplikacji – wysoko- i niskopoziomowej
  • Kreowanie i rozwijanie usług w oparciu o systemy informatyczne dostarczane przez PWPW
  • Prowadzenie warsztatów z klientami sektora publicznego, a także wewnątrz firmy
  • Współpraca z kierownikiem projektu, product ownerem, scrum masterami oraz zespołami developerskimi przy realizacji projektów.
  • Udział w spotkaniach i warsztatach z klientem/właścicielem biznesowym

Oferujemy:

  • Długofalową współpracę i stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę / kontrakt B2B
  • Możliwość wzięcia udziału w dużych projektach dla administracji państwowej i projektowanie doświadczeń 38 mln obywateli
  • Udział w unikalnych i innowacyjnych przedsięwzięciach o różnorodnej skali złożoności, o zasięgu ogólnopolskim i międzynarodowym
  • Współpracę z zespołami JAVA, Front-End, Analityków oraz UX, mając realny wpływ na realizowane projekty i produkty
  • Dostęp do najnowszych narzędzi i technologii związanych z wytwarzaniem oprogramowania
  • Przyjazną atmosferę zespole wysokiej klasy specjalistów
  • Rynkowe wynagrodzenie oraz pakiet benefitów

Wyślij zgłoszenie na ofertę pod adresem: https://www.pwpw.pl/Kariera/Oferty_pracy/ux_designer.html