UX Designer

JohnnyBros Etat  Gdańsk, Pomorskie, Polska

Poszukujemy osoby na stanowisko UX Designer. Praca w biurze, w centrum Gdańska. Jeżeli polecisz osobę, która zostanie przez nas zatrudniona, otrzymasz 1000 PLN.

Opis stanowiska:

Praca polega na ciągłym rozwoju i optymalizowaniu gotowego produktu (składającego się z wielu serwisów), z którego korzysta obecnie około 150000 użytkowników z całego świata (długofalowa współpraca). Do Twoich obowiązków będzie należało zbieranie i analizowanie danych o użytkownikach serwisów. Będziesz przedstawiać propozycje zmian, a także brać udział w ich wdrażaniu, monitorowaniu i podsumowywaniu. Jako UX Designer będziesz miał duży wpływ na wygląd serwisów, ale również na rozwój zespołu UX.

Oczekujemy:

  • doświadczenia w prototypowaniu oraz tworzeniu makiet lo-fi i hi-fi,
  • znajomości trendów UX i UI,
  • znajomości zasad projektowania RWD,
  • kreatywności i zdolności analitycznych,
  • doświadczenia w tworzeniu projektów webowych potwierdzonego własnym portfolio.

Mile widziane:

  • znajomość Google Analytics,
  • znajomość Google Tag Managera,
  • doświadczenie w prowadzeniu testów A/B.

Z naszej strony możesz liczyć na:

  • umowę o pracę (ale jeśli preferujesz inną formę, jak np. B2B – też jest to możliwe),
  • premie, nagrody,
  • kursy, szkolenia, konferencje,
  • prywatną opiekę zdrowotną,
  • Benefit System,
  • elastyczne godziny pracy,
  • będziesz miał wpływ na usprawnianie pracy Twojej i Twojego zespołu,
  • dofinansowania do kursów hobbistycznych – zapłacimy 70% ceny wybranych przez Ciebie kursów, byś mógł rozwijać swoje hobby,
  • płatny urlop regeneracyjny – weteranom JohnnyBrosa dajemy dodatkowy, dwumiesięczny, PŁATNY urlop,
  • wyjazdy integracyjne – budujemy pozytywną atmosferę w zespole nie tylko w miejscu pracy,
  • turystyczne piątki – raz w miesiącu, w godzinach pracy wychodzimy razem, żeby jeszcze lepiej się poznać,
  • piłkarzyki – wiemy, że przerwy od pracy pozytywnie wpływają na kondycję pracownika,
  • stanowisko pracy z Mac OS,
  • pyszne kanapki, kawę, herbatę.

Przeczytamy każdą aplikację. Jednak skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Osoby zainteresowane wzięciem udziału w rekrutacji, prosimy o przesłanie CV na adres work@johnnybros.com. ( z tytułem maila "UX Designer").

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez JohnnyBros z siedzibą w Gdańsku zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest JohnnyBros z siedzibą w Gdańsku przy ul. Strzeleckiej 7b. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.