UX DESIGNER

Nextweb Media Sp. z o.o. Etat  Gdziekolwiek

W związku z rozwojem nowych produktów firmy poszukujemy osoby na stanowisko UX Designer

Miejsce pracy: biuro w Warszawie

Opis stanowiska:

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • pełen proces projektowania serwisów, interfejsów, aplikacji itp. z uwzględnieniem czynników wpływających na doświadczenia użytkownika.

  • opracowywanie scenariuszy, prototypowanie, projektowanie architektury informacji, interakcji.

  • przygotowywanie makiet i pisanie dokumentacji do nich.

  • współpracę z działem produktu, developmentu i grafikami.

Oczekiwania wobec kandydata:

  • minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku

  • poparta praktycznym doświadczeniem wiedza na temat projektowania UX

  • bardzo dobra znajomość zagadnień związanych z użytecznością i dostępnością

  • kreatywność, innowacyjność, otwartość, poczucie estetyki

  • obsługa programów do makietowania np. Axure

  • umiejętność jasnego precyzowania i przekazywania koncepcji dotyczących projektowanych rozwiązań

  • znajomości zagadnień związanych z SEO i SEM

  • znajomość podstaw zarządzania projektami i umiejętność pracy nad kilkoma projektami równocześnie

  • doświadczenie w projektowaniu graficznym – mile widziane

  • znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • pracę w młodym zespole specjalistów

  • udział w ciekawych projektach internetowych

  • możliwość realizacji własnych pomysłów

  • przyjazną atmosferę pracy i elastyczne warunki

Aplikacje (CV razem z listem motywacyjnym) prosimy przesyłać na adres: praca@nextwebmedia.pl z dopiskiem "UX Designer" w temacie wiadomości.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami. Prosimy o załaczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbednych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawaz dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. Nr 133, poz. 883)”.