UX Designer

IThouse Kontrakt B2B  Warszawa, mazowieckie, Polska

Opis oferty pracy

UX DESIGNER

8000- 12000 Netto b2B

Zakres zadań:
  • Praca w oparciu o User Centered Design
  • Uczestniczenie w planowaniu i przeprowadzaniu badań
  • Analizowanie produktu i dopasowywanie rozwiązań do potrzeb użytkownika
  • Tworzenie koncepcji, szkicy, user flow, makiet/prototypów
  • Projektowanie aplikacji mobilnych i webowych dla setek tysięcy użytkowników
  • W codziennej pracy wykorzystywane narzędzia: Axure, Sketch, Jira, Invision, Adobe, Overflowe

Dla nas ważne jest:

  • Minimum 2 lata doświadczenie w  projektowaniu w obszarze UX
  • Doświadczenie w projektowaniu produktów cyfrowych na różnych poziomach szczegółowości
  • Umiejętność pracy warsztatowej
  • Przystosowanie do dynamicznego środowiska pracy
  • Portfolio, które prezentuje Twoje rozwiązania w zakresie prac projektowych produktów  mobilnych i webowych.
Co możemy Ci zaproponować?
  • Budżet na szkolenia i możliwość brania udziału w konferencjach i wydarzeniach branżowych
  • Ciągły rozwój w stosowaniu nowych narzędzi
  • Elastyczne godziny pracy i możliwość pracy zdalnej
  • Brak oficjalnego dress code’u
  • Praca w zgranym zespole w nowoczesnym biurze
  • Karta Multisport

lub wyślij cv na adres: kariera@ithouse.co