UX Designer

ZeroChaos Sp. z o.o. Etat  Kraków, Województwo małopolskie, Polska

Szukam doświadczonego UX Designera do pracy dla dużej znanej firmy w Krakowie.

Obowiązki:

– Projektowanie produktu – w tym głównie interakcji, projektowanie architektury informacji i trochę ulepszeń graficznych

– Badania doświadczeń użytkowników

– Tworzenie interaktywnych prototypów dla aplikacji webowych (desktopowych oraz mobilnych)

– Bliska współpraca z developerami, analitykami biznesowymi oraz klientami

– Inne zadania wpisane w rolę UX designera w dużej, międzynarodowej organizacji

Wymagamy:

– Doświadczenie w roli UX Designera – min. 2 lata

– Zdolność do samodzielnego kierowania projektowaniem produktu

– Dobra znajomość metodologii projektowania architektury informacji, umiejętność definiowania, śledzienia i analizy kluczowych wskaźnikówm doświadczeń użytkowników, umiejętnośc samodzielnego prowadzenia badań

– Bardzo dobra znajomosc języka angielskiego

– Wysokie umiejętności komunikacyjne i analitycznego myślenia

– Zdolności przywódcze

Oferujemy:

– Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (lub na własnej działalności gospodarczej)

–  Inspirującą pracę w międzynarodowym środowisku w firmie zorientowanej na pracownika i jego rozwój

– Przyjazne środowisko pracy

– Możliwość rozwoju ścieżki kariery i dostęp do ciekawych szkoleń

– Atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o doświadczenie i umiejętności

– Dodatkowe benefity – ubezpieczenie medyczne, dofinansowanie zajęć sportowych, ubezpieczenie na życie, finansowanie szkoleń

Osoby zainteresowane bardzo prosimy o przesyłanie CV w języku angielskim oraz portfolio wraz z informacja o oczekiwaniach finansowych na adres: mbochenska@zerochaos.com

W razie pytań, również prosimy o kontakt na ww. adres mailowy.