UX Designer

Polska Press Etat  Gdziekolwiek

Opis oferty pracy

Polska Press Grupa to ogólnopolski koncern medialny, którego serwisy internetowe odwiedza miesięcznie ponad 16 milionów polskich internautów, generując 650 milionów odsłon.

W naszym portfolio znajduje się kilkadziesiąt tytułów m.in. gratka.pl, polskatimes.pl, naszemiasto.pl, telemagazyn.pl, gol24.pl, motofakty.pl.

Do grupy Projektantów UX poszukujemy doświadczonej osoby, która współpracując z blisko 60 osobowym zespołem (programiści, projektanci UX, scrum masterzy, product ownerzy) w metodykach zwinnych (Scrum) będzie miała bezpośredni wpływ na rozwój naszych produktów internetowych.

Jeżeli chcesz wpływać na kształt polskiego Internetu, eksperymentować i pracować w oparciu o badania i dane… ta oferta jest dla Ciebie!

UX Designer

Jakie zadania będziesz realizować?

  • Doskonalenie produktów i zachodzących w nich procesów
  • Poznawanie i zrozumienie potrzeb i problemów użytkowników naszych produktów
  • Wspieranie właścicieli produktów i zespołów produktowych wiedzą z zakresu UX
  • Sprawne komunikowanie wypracowanych rozwiązań

Czego oczekujemy od Ciebie?

  • Twojego nieustannego rozwoju
  • Minimum 2 lat udokumentowanego doświadczenia z zakresu projektowania UX
  • Umiejętności planowania i prowadzania badań jakościowych
  • Dobrej znajomości technik i metod związanych z procesem projektowym (persony, scenariusze użytkownika, customerjourney, testowanie użyteczności)
  • Swobody w korzystaniu ze Sketch’a(mile widziane inne narzędzia)
  • Bardzo dobrej komunikacji i umiejętności uzasadniania swoich decyzji projektowych
  • Sięgania do danych i wyciągania z nich trafnych wniosków
  • Sprawnego planowania i facylitacji warsztatów projektowych
  • Korzystania z wiedzy multidyscyplinarnychzespołów

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Uczestnictwo w rozwoju produktów wykorzystując innowacyjne technologie
  • Przyjazną, luźną atmosferę pracy
  • Budynek wyposażony w sale kreatywne (np. Xbox), szafki rowerowe i prysznic
  • Stanowisko pracy wyposażone w laptopa (do wyboru Windows lub macOS) z dodatkowym monitorem
  • Świeże owoce w czwartki
  • Gwarantowane miejsce parkingowe (samochód, rower)
Zgłoszenie online

Wyślij zgłoszenie

270 total views, 1 today Drukuj ofertę pracy