UX Designer

Wirtualna Polska Media Umowa o pracę lub B2B  Warszawa, mazowieckie, Polska

Opis oferty pracy

Opis stanowiska:

Projektant na tym stanowisku będzie odpowiedzialny za projektowanie i optymalizację największych serwisów mediowych w Polsce. Będzie współtworzyć strategię rozwoju produktów mając przy tym zasadniczy wpływ na ich kształt.

Czego oczekujemy?

  • 2 letniego doświadczenia jako UX Designer popartego portfolio
  • Umiejętności biegłego i świadomego projektowania interfejsów użytkownika, projektowania makiet i prototypów high fidelity. Dobrego wyczucia, na poziomie ogółu jak i detalu na to, jaki wpływ mają Twoje decyzje projektowe na trafną interpretację interfejsu przez użytkownika
  • Dojrzałego podejścia do procesu projektowego i poczucia odpowiedzialności za rozwój powierzonych produktów. Zrozumienia wpływu zagadnień biznesowych i technologicznych na projekt
  • Biegłości w dobieraniu i użyciu narzędzi UX/warsztatowych na różnych etapach procesu projektowego
  • Perfekcyjnych umiejętności komunikacyjnych
  • Znajomości metod badawczych ilościowych i jakościowych, umiejętności zadawania trafnych pytań
  • Znajomości Axure

Co oferujemy?

  • Pracę w jednej z największych w Polsce, nowoczesnej i prężnie rozwijającej się firmie mediowej
  • Dużą samodzielność działania
  • Pracę w interdyscyplinarnych zespołach złożonych z ludzi pasjonujących się tym, co robią
  • Projekty oparte o najnowsze technologie i trendy
  • Przyjazny team i swobodną atmosferę pracy
  • Parking dla rowerów i prysznice
  • Atrakcyjny pakiet benefitów
  • MacBook Pro i dobrą kawę

Wyślij zgłoszenie (CV + portfolio) przez krótki formularz: https://bit.ly/328BL8j