UX Designer

VMLY&R Umowa o pracę lub B2B  Kraków, małopolskie, Polska

Jesteśmy częścią VMLY&R, jednej z najbardziej rozpoznawalnych na świecie sieci agencji marketingowych, zatrudniającej ponad 7000 pracowników na całym świecie, z siedzibami m.in. w Kansas City, Londynie, Nowym Jorku, São Paulo, Szanghaju, Singapurze czy Sydney.

Nasz zespół, zlokalizowany w Krakowie i Warszawie, liczy już ponad 350 utalentowanych pracowników.

Należymy do czołówki polskich agencji digital: kilkukrotnie zostaliśmy nazwani Agencją Interaktywną Roku (IAB Polska) oraz Grupą Interaktywną Roku (Media&Marketing Polska). Jesteśmy strategicznym partnerem klientów – agencją, której powierza się najbardziej wymagające i kluczowe zadania. Pracujemy m.in. dla Grupa Danone (Żywiec Zdrój, Danone, Nutricia), Grupa Żywiec (Żywiec, EB), mBank, Samsung, Pepsico (Lay’s, Cheetos), 3M, Lidl, PZU, TicTac i Colgate.

Więcej informacji: www.vml.com/poland

Do działu Designu poszukujemy utalentowanego kandydata na stanowisko:

UX DESIGNER

Miejsce pracy: Kraków

Potrafisz pogodzić słowo „Biznes” z „Użytkownik” nie dostając apopleksji?

Masz praktyczne doświadczenie w projektowaniu i badaniu rozwiązań?

Zawartość jest dla Ciebie czymś więcej niż tylko słowem-wydmuszką?

Świetnie, czytaj dalej!

Twoje zadania w VMLY&R:

  • Przygotowywanie materiałów (makiet, prototypów, diagramów, opisów funkcjonalnych) do projektowanych serwisów, botów i aplikacji mobilnych.
  • Konfiguracja narzędzi analitycznych oraz analiza danych statystycznych.
  • Przygotowywanie briefów oraz raportów z badań (użyteczności, testów A/B).
  • Opiniowanie projektów graficznych oraz efektów implementacji.
  • Wsparcie Account i Project Managerów w trakcie definiowania założeń projektowych.
  • Ścisła współpraca ze strategami, projektantami i developerami.
  • Prowadzenie warsztatów oraz przygotowywanie prezentacji dla klientów.
  • Realizacja projektów dla największych marek: od małych kampanii przez spore aktywacje po skomplikowane projekty technologiczne.
  • Współpraca z wieloma utalentowanymi ludźmi, którzy odpowiedzą na Twoje pytania, w razie potrzeby pomogą i zawsze rzucą suchym żartem. Wspominaliśmy, że nie mamy aspiracji do stania się „korpo”?

Czego oczekujemy:

  • Minimum dwuletniego doświadczenia jako UX Designer, popartego wdrożonymi projektami.
  • Umiejętności uzasadniania swoich decyzji projektowych. Słowo klucz: merytorycznie.
  • Znajomości narzędzi wspomagających projektowanie: Axure, Sketch, papier, marker.
  • Znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym. Tak, mamy zagranicznych klientów.

Spokojnie, nie wymagamy wszystkiego od razu ani na raz.

Co oferujemy:

  • Satysfakcję na poziomie 95,1% (zupełnie niemiarodajne badania korytarzowe przeprowadzone na 3 starannie wyselekcjonowanych osobach)
  • Indywidualne wsparcie rozwoju i ścieżki kariery
  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
  • Czas zarezerowany na samorozwój
  • Opiekę medyczną w Medicover
  • Kartę Multisport
  • Świeże owoce w biurze
  • Zajęcia z języka angielskiego
  • Miejsce parkingowe
  • Sprzęt jaki lubisz 🙂
  • Wyjścia/wyjazdy integracyjne
  • Możliwość częściowej pracy zdalnej

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji, poprzez formularz: