Ux Designer

Comarch S.A. Etat  Gdziekolwiek

Opis oferty pracy

Profil pracownika

  • wykształcenie wyższe
  • mile widziane doświadczenia w pracy na stanowisku UX Designer — ważne żebyś swobodnie poruszał się w narzędziach (Axure, Sketch, Flinto lub podobne). W tym profilu, w zależności od doświadczenia możemy zaproponować stanowiska ze ścieżki od Młodszy Projektant UX do Starszy Projektant UX
  • umiejętność przekładania wymagań biznesowych na koncepcje UX aplikacji
  • doświadczenie w prowadzeniu badań z użytkownikami końcowymi, ale nie oczekujemy że będziesz badaczem
  • doświadczenie w przygotowywaniu interaktywnych i statycznych makiet
  • projektujemy zgodnie z UCD więc empatia dla użytkowników i ich potrzeby są dla nas ważne!
  • doświadczenie w pracy z klientem wewnętrznym oraz zewnętrznym
  • umiejętność pracy samodzielnej oraz zespołowej — także w zespołach interdyscyplinarnych
  • dobre umiejętności komunikacyjne; słuchania, przekazywania wiedzy, przekonywania do swoich racji, przyjmowania krytyki

Zakres obowiązków

  • projektowanie usług i interfejsów użytkownika w produktach Comarch, realizowanych na platformach webowych i mobilnych
  • praca w projektach dla klientów krajowych i zagranicznych
  • bieżąca współpraca z analitykami, grafikami, programistami w ramach projektów rozwojowych i wdrożeniowych
  • udział w projektach badawczych
  • współpraca w zakresie definiowania wymagań biznesowych dla systemów informatycznych

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w firmie z polskim kapitałem
  • pracę w doświadczonym zespole UX
  • rozwój w ramach szkoleń i konferencji
  • prywatną opiekę medyczną (również dla członków rodziny)
  • wyjazdy integracyjne
  • dofinansowanie kursów językowych

Kandydatów ubiegających się o powyższe stanowisko prosimy o dołączenie do aplikacji portfolio.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do aplikacji poprzez formularz: https://kariera.comarch.pl/praca/ux-designer-2177/params/query/ux/node/22/