UX Designer

Astek Polska Kontrakt B2B  Gdziekolwiek

Jeżeli szukasz nowych wyzwań, jako UX Designer, zapraszam do zapoznania się z naszym ogłoszeniem.

Twoim głównym zadaniem będzie projektowanie aplikacji mobilnych i webowych przy wykorzystaniu AXURE. Zatem, jeżeli oprogramowanie to nie jest Ci obce oraz masz doświadczenie w obszarze makietowania prototypów, zapraszamy do kontaktu i z chęcią odpowiemy na Twoje pytania odnośnie szczegółów oferty.

Zadania:

– projektowanie aplikacji mobilnych i webowych

– makietowanie prototypów w AXURE

– projektowanie Architektury Informacji (IA) i Designu interakcji (IxD)

– wspieranie procesu UCD wewnątrz i na zewnątrz organizacji

– wspieranie programistów podczas tworzenia i wdrażana aplikacji

– UX Research

Wymagania:

– min. 3 lata doświadczenia na stanowisku UX Designer

– bardzo dobra znajomość AXURE

– bardzo dobra znajomość procesu UCD

– bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Wszystkie osoby zainteresowane proszę o kontakt mailowy: jwalewska@astek.pl.

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami, których doświadczenie pokrywa się z wymaganiami na tym stanowisku.