UX Designer

Morele.net Umowa o pracę lub B2B  Kraków, małopolskie, Polska

Grupa Morele.net posiada kilkunastoletnie doświadczenie na rynku e-commerce. Innowacyjność, technologiczna i organizacyjna, zorientowanie na budowanie wartości dla klienta i efektywność pozwalają nam być w awangardzie najnowocześniejszych w regionie spółek operujących na pograniczu handlu i IT.

Wartości które spajają naszą ponad 400 osobową załogę to otwartość, prawość i koleżeńskość. Wierzymy, że najważniejsze dla naszej organizacji jest uczciwe i prorozwojowe podejście do osób ją tworzących, ich zadowolenie oraz wiara w cel i misję firmy.

W związku z dynamicznym wzrostem poszukujemy ambitnych, kreatywnych i zaangażowanych pracowników, pasjonujących się technologiami i zmienianiem świata… na użyteczniejszy i wygodniejszy dla Klienta. Zapraszamy do wzięcia udziału w rekrutacji na stanowisko:

UX Designer

Jako UX Designer będziesz projektował rozwiązania ułatwiające przejście przez klienta ścieżki do określonego celu, poczynając od strony funkcjonalnej aż po nadzór nad wizualną realizacją i wdrożeniem IT. Pracując w niewielkim, lecz wyspecjalizowanym teamie, będziesz wdrażał i badał rozwiązania mające wpływ na miliony użytkowników odwiedzających nasze strony, poczynając od pasjonatów elektroniki (sklep morele.net) aż po miłośników zwierząt domowych (pupilo.pl).

TWOJE ZADANIA:

– projektowanie aplikacji webowych (strony www sklepów, webowe narzędzia do zarządzania sklepami)
– projektowanie aplikacji mobilnych
– tworzenie makiet i prototypów
– prowadzenie testów użyteczności, wywiadów pogłębionych na użytkownikach
– analiza potrzeb i oczekiwań klientów i użytkowników (User Experience)
– współpraca z zespołem wdrożeniowym (IT) oraz zespołem marketingowym

NASZE OCZEKIWANIA:

– wykształcenie: wyższe lub ostatnie lata studiów
– preferowany kierunek związany z marketingiem lub grafiką
– przynajmniej dwuletnie doświadczenie przy optymalizacji UI/UX
– znajomość zasad oraz najnowszych trendów designu UI/UX
– doświadczenie w przeprowadzaniu badań użytkowników oraz testów użyteczności
– doświadczenie w tworzeniu mobilnych aplikacji z uwzględnieniem kompatybilności cross-device
– doświadczenie w tworzeniu makiet funkcjonalnych (programy typu Axure, Balsamiq)
– dobra znajomość języka angielskiego pozwalająca na pracę z dokumentacją w języku angielskim
– dobra znajomość programów graficznych (Adobe Photoshop; Adobe Illustrator) – * mile widziane

CO MOŻEMY CI ZAPEWNIĆ:

– naszą wiedzę. Nauczymy cię wszystkiego, co sami wiemy o e-commerce
– ciekawą i pełną wyzwań pracę w biurze w centrum Krakowa – od poniedziałku do piątku
– elastyczny czas pracy. Nie musisz przychodzić na 9:00 i wychodzić o 17:00
– możliwość rozwoju i awansu do innych działów – system szkoleń oraz rekrutacje wewnętrzne
– pracę z rewelacyjnymi ludźmi, dla których praca to pasja
– wynagrodzenie adekwatne do wyników oraz osiąganych rezultatów – podstawa + premia
– dodatkowo: karta sportowa, opieka medyczna oraz ubezpieczenie grupowe

Osoby zainteresowane proszone są o aplikację za pomocą formularz: