This job listing has expired and may no longer be relevant!

UX designer

Centralny O┼Ťrodek Informatyki Etat  Warszawa, mazowieckie, Polska

Opis oferty pracy

UX designer

Kolejne soczyste oferty! Zapraszamy ­čÖé
Oferty: Junior – 4500 z┼é/ Mid – 7000 z┼é /Senior – 8000 z┼é (do negocjacji).

Chcesz pracowa─ç w zgranym zespole i tworzy─ç us┼éugi cyfrowe? Do┼é─ůcz do Centralnego O┼Ťrodka Informatyki (Grupa Ministerstwa Cyfryzacji). Przed Tob─ů jedne z najwa┼╝niejszych projekt├│w w Pa┼ästwie, tworzymy us┼éugi dla obywateli oraz administracyjne dla kraju. Chcesz ┼╝eby ┼╝y┼éo si─Ö wygodniej? Masz na to wp┼éyw, bo z nami #cyfryzacjatofrajda

B─Ödziesz bra┼é udzia┼é w niepowtarzalnych przedsi─Öwzi─Öciach: ma┼éych, ┼Ťrednich jak r├│wnie┼╝ charakteryzuj─ůcych si─Ö du┼╝─ů z┼éo┼╝ono┼Ťci─ů (niekt├│re z nich planowane s─ů nawet na kilka lat).

Jakie b─Öd─ů twoje zadania:

ÔÇó Przygotowywanie proces├│w, architektury informacji, makiet i dokumentacji projektowej, budowanie interaktywnych prototyp├│w aplikacji,
ÔÇó Dbanie o estetyk─Ö, detale i wysok─ů jako┼Ť─ç projekt├│w webowych oraz offline,
ÔÇó Wsp├│┼épraca przy tworzeniu siatek, mapy przep┼éywu stron, diagram├│w architektury informacji i inne niezb─Ödne komponenty UX,
ÔÇó Dbanie o u┼╝yteczno┼Ť─ç, dost─Öpno┼Ť─ç, estetyk─Ö i og├│lnie wysok─ů ergonomi─Ö interfejs├│w;
ÔÇó Prowadzenia bada┼ä u┼╝yteczno┼Ťci i wywiad├│w pog┼é─Öbionych
ÔÇó Badania i analiza aktualnych trend├│w i rozwi─ůza┼ä (┼Ťledzenie rynku UX)
ÔÇó ┼Ücis┼éa wsp├│┼épraca z zespo┼éami redaktorskimi, developerskimi i analitycznymi przy wprowadzaniu nowych funkcjonalno┼Ťci i rozwijaniu ju┼╝ istniej─ůcych.

Czego oczekujemy od ciebie:

ÔÇó Minimum 2-letnie do┼Ťwiadczenie zawodowe w projektowaniu us┼éug cyfrowych w du┼╝ej firmie lub agencji na podobnym stanowisku poparte ciekawym portfolio,
ÔÇó Samodzielno┼Ť─ç i umiej─Ötno┼Ť─ç wsp├│┼épracy w zespole,
ÔÇó Uczestnictwo w warsztatach projektowych,
ÔÇó Zainteresowanie projektowaniem, znajomo┼Ť─ç zasad UCD, i trend├│w w projektowaniu
ÔÇó Asertywno┼Ť─ç i umiej─Ötno┼Ť─ç racjonalnego bronienia swoich pomys┼é├│w (wizji) przy zachowaniu otwarto┼Ťci na feedback;
ÔÇó Umiej─Ötno┼Ťci graficzne, obs┼éuga program├│w do prototypowania (AXURE, ADOBE XD), mile widziana znajomo┼Ť─ç ADOBE PHOTOSHOP,
ÔÇó Podstawowa znajomo┼Ť─ç zasad budowy UI interfejs├│w i style ÔÇô guide (ch─Ö─ç rozwoju),
ÔÇó Poczucie estetyki,
ÔÇó Umiej─Ötno┼Ť─ç spojrzenia na projekt uwzgl─Ödniaj─ůc u┼╝ytkownika i kontekst biznesowy,
ÔÇó Wiedza z obszaru IT i technologii zwi─ůzana z budow─ů us┼éug cyfrowych.

Co mo┼╝emy ci zaoferowa─ç:

ÔÇó Zdobycie do┼Ťwiadczenia w projektach zorientowanych na klienta na wielu poziomach, w spos├│b sp├│jny i wykraczaj─ůcy w przysz┼éo┼Ť─ç,
ÔÇó Zatrudnienie na podstawie umowy o prac─Ö,
ÔÇó Elastyczny czas pracy 7-17,
ÔÇó Mo┼╝liwo┼Ťci szybkiego rozwoju i awans├│w w szczeblach kariery zawodowej,
ÔÇó Nowoczesne biuro niedaleko Dworca Zachodniego wyposa┼╝one w sale relaksu i odpoczynku,
ÔÇó Udzia┼é w zr├│┼╝nicowanych technicznie projektach,
ÔÇó Dost─Öp do najnowszych technologii,
ÔÇó Prac─Ö nad aplikacjami, us┼éugami i produktami, kt├│re maj─ů wp┼éyw na miliony u┼╝ytkownik├│w,
ÔÇó Dobry sprz─Öt i rynkowe wynagrodzenie.

CV wraz z portfolio prosz─Ö kierowa─ç na adres email: tomasz.mikulski@coi.gov.pl

220 total views, 1 today Drukuj ofert─Ö pracy