Ta oferta pracy nie jest ju偶 aktualna!

UX designer

Centralny O艣rodek Informatyki Etat  Warszawa, mazowieckie, Polska

Opis oferty pracy

UX designer
Kolejne soczyste oferty! Zapraszamy 馃檪
Oferty: Junior – 4500 z艂/ Mid – 7000 z艂 /Senior – 8000 z艂 (do negocjacji).
Chcesz pracowa膰 w zgranym zespole i tworzy膰 us艂ugi cyfrowe? Do艂膮cz do Centralnego O艣rodka Informatyki (Grupa Ministerstwa Cyfryzacji). Przed Tob膮 jedne z najwa偶niejszych projekt贸w w Pa艅stwie, tworzymy us艂ugi dla obywateli oraz administracyjne dla kraju. Chcesz 偶eby 偶y艂o si臋 wygodniej? Masz na to wp艂yw, bo z nami #cyfryzacjatofrajda
B臋dziesz bra艂 udzia艂 w niepowtarzalnych przedsi臋wzi臋ciach: ma艂ych, 艣rednich jak r贸wnie偶 charakteryzuj膮cych si臋 du偶膮 z艂o偶ono艣ci膮 (niekt贸re z nich planowane s膮 nawet na kilka lat).
Jakie b臋d膮 twoje zadania:
鈥 Przygotowywanie proces贸w, architektury informacji, makiet i dokumentacji projektowej, budowanie interaktywnych prototyp贸w aplikacji,
鈥 Dbanie o estetyk臋, detale i wysok膮 jako艣膰 projekt贸w webowych oraz offline,
鈥 Wsp贸艂praca przy tworzeniu siatek, mapy przep艂ywu stron, diagram贸w architektury informacji i inne niezb臋dne komponenty UX,
鈥 Dbanie o u偶yteczno艣膰, dost臋pno艣膰, estetyk臋 i og贸lnie wysok膮 ergonomi臋 interfejs贸w;
鈥 Prowadzenia bada艅 u偶yteczno艣ci i wywiad贸w pog艂臋bionych
鈥 Badania i analiza aktualnych trend贸w i rozwi膮za艅 (艣ledzenie rynku UX)
鈥 艢cis艂a wsp贸艂praca z zespo艂ami redaktorskimi, developerskimi i analitycznymi przy wprowadzaniu nowych funkcjonalno艣ci i rozwijaniu ju偶 istniej膮cych.
Czego oczekujemy od ciebie:
鈥 Minimum 2-letnie do艣wiadczenie zawodowe w projektowaniu us艂ug cyfrowych w du偶ej firmie lub agencji na podobnym stanowisku poparte ciekawym portfolio,
鈥 Samodzielno艣膰 i umiej臋tno艣膰 wsp贸艂pracy w zespole,
鈥 Uczestnictwo w warsztatach projektowych,
鈥 Zainteresowanie projektowaniem, znajomo艣膰 zasad UCD, i trend贸w w projektowaniu
鈥 Asertywno艣膰 i umiej臋tno艣膰 racjonalnego bronienia swoich pomys艂贸w (wizji) przy zachowaniu otwarto艣ci na feedback;
鈥 Umiej臋tno艣ci graficzne, obs艂uga program贸w do prototypowania (AXURE, ADOBE XD), mile widziana znajomo艣膰 ADOBE PHOTOSHOP,
鈥 Podstawowa znajomo艣膰 zasad budowy UI interfejs贸w i style 鈥 guide (ch臋膰 rozwoju),
鈥 Poczucie estetyki,
鈥 Umiej臋tno艣膰 spojrzenia na projekt uwzgl臋dniaj膮c u偶ytkownika i kontekst biznesowy,
鈥 Wiedza z obszaru IT i technologii zwi膮zana z budow膮 us艂ug cyfrowych.
Co mo偶emy ci zaoferowa膰:
鈥 Zdobycie do艣wiadczenia w projektach zorientowanych na klienta na wielu poziomach, w spos贸b sp贸jny i wykraczaj膮cy w przysz艂o艣膰,
鈥 Zatrudnienie na podstawie umowy o prac臋,
鈥 Elastyczny czas pracy 7-17,
鈥 Mo偶liwo艣ci szybkiego rozwoju i awans贸w w szczeblach kariery zawodowej,
鈥 Nowoczesne biuro niedaleko Dworca Zachodniego wyposa偶one w sale relaksu i odpoczynku,
鈥 Udzia艂 w zr贸偶nicowanych technicznie projektach,
鈥 Dost臋p do najnowszych technologii,
鈥 Prac臋 nad aplikacjami, us艂ugami i produktami, kt贸re maj膮 wp艂yw na miliony u偶ytkownik贸w,
鈥 Dobry sprz臋t i rynkowe wynagrodzenie.

CV wraz z portfolio prosz臋 kierowa膰 na adres email: tomasz.mikulski@coi.gov.pl

1005 total views, 1 today Drukuj ofert臋 pracy