UX Designer

Plej Etat  Gdziekolwiek

Szukamy UX Designera, specjalisty od apek mobilnych. Swojego człowieka od projektowania pozytywnych doświadczeń. Kogoś, kto wyczaruje rozwiązania na miarę potrzeb użytkowników. Magika, który sprawi, że reakcje i odczucia związane z korzystaniem z przygotowanych przez nas rozwiązań będą pozytywne i spełnią oczekiwania odbiorców. Kto poprowadzi ich prosto do celu, którego poszukują!

Jakie będą Twoje zadania?

  • rozwój aplikacji selfcare-owej z obszaru telco,
  • współudział w budowaniu strategii i wizji naszego produktu – szukamy inspiracji i rozwiązań spoza konwencji rynkowych,
  • prowadzenie warsztatów z biznesem,
  • uczestnictwo w badaniach (przygotowywanie prototypów, opis scenariuszy, umiejętność przekładania wniosków na funkcjonalne rozwiązania),
  • pomoc we współtworzeniu i definiowaniu naszego design systemu.

Czego od Ciebie oczekujemy?

  • doświadczenia w projektowaniu interfejsów mobilnych potwierdzonego portfolio,
  • dobrej znajomości Sketch’a, Google Analytics oraz Invision,
  • samodzielności – my określamy cel, Ty dobierasz rozwiązania,
  • głowy pełnej pomysłów – potrafisz je sprawnie prezentować i dobrze argumentować,
  • potrafisz współpracować z klientami oraz z zespołem projektowym.

Co możemy Ci zaproponować?

  • pracę w product teamie w biurze u klienta,
  • jasne i uczciwe warunki wynagrodzenia, w pełni zależne od Twoich umiejętności i doświadczenia,
  • dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej,
  • formę zatrudnienia zależną od Twoich potrzeb,
  • pracę w młodym zespole w superatmosferze,
  • udział w projektach, które będą wyzwaniem zawodowym,
  • możliwość rozwoju – udział w szkoleniach i konferencjach.

Jeśli udało nam się wzbudzić Twoje zainteresowanie wyślij CV na adres: kariera@plej.pl

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Plej Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Wiertnicza 128, 02-952 Warszawa, moich danych osobowych zawartych w formularzu aplikacyjnym celem przeprowadzenia procesu rekrutacji na wybrane stanowisko. Oświadczam, że zapoznałam/em się z informacją dostępną pod linkiem http://plej.pl/…/fil…/informacja_dla_kandydatow_do_pracy.pdf.

Jeżeli chcesz, aby Twoje CV zostało wykorzystane podczas innych rekrutacji prowadzonych przez Plej Sp. z o.o., umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez Plej Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-952) przy ul. Wiertniczej 128, danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji, nie dłużej jednak niż przez okres 2 lat od wysłania CV”.