UX Designer

Insignia Etat  Kraków, małopolskie, Polska

Insignia jest doświadczoną, nagradzaną i kreatywną agencją interaktywną.
Od 1999 roku na rynku. Współpracuje m.in. z takimi markami jak: Snickers, Strongbow, Brackie, Bosch, Siemens, Gaggenau, Guseppe, Galbani, Sheraton i wiele innych.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko UX Designer.
Zadania:

  • Analiza wymagań i potrzeb użytkowników,
  • Projektowanie architektury informacji i funkcjonalności serwisów internetowych, aplikacji webowych, landing page’y oraz konkursów,
  • Przygotowywanie makiet i prototypów serwisów internetowych oraz systemów informatycznych z uwzględnieniem RWD,
  • Przygotowywanie i prowadzenie testów użyteczności tworzonych rozwiązań, optymalizacja istniejących rozwiązań,
  • Analiza ilościowa i jakościowa użytkowników pod kątem zwiększania wskaźników konwersji i osiągania wskaźników KPI,
  • Współpraca z programistami, grafikami i webmasterami i wspieranie zespołu projektowego w zakresie technologii webowych.

Wymagania:

  • 2-letnie doświadczenie w zakresie UX, UI, usability oraz analityki webowej (preferowane doświadczenie agencyjne),
  • Bardzo dobra znajomość programu Axure RP,
  • Bardzo dobra znajomość Google Analytics (znajomość Omniture SiteCatalyst będzie dodatkowym atutem),
  • Umiejętność wydajnej pracy pod presją czasu,
  • Znajomość trendów w projektowaniu i użyteczności na potrzeby sieci Web,
  • Znajomość HTML/CSS/JS będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pracę w dynamicznym, młodym zespole.
  • Miłą atmosferę pracy.
  • Możliwość współtworzenia niebanalnych nowatorskich projektów.
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych.

Proszę o przesłanie CV na adres r.wieja@insignia.pl