UX Designer

Alior Bank InnovationLAB Etat  Warszawa, mazowieckie, Polska

Opis oferty pracy

Zadania:

  • Aktywne wsparcie tworzenia nowych rozwiązań dzięki swojej kreatywności, wiedzy i umiejętnościom z zakresu projektowania, prototypowania i rysowania
  • Ewangelizacja i pomoc w projektach innowacyjnych dla zapewnienia wspaniałego UX
  • Analiza rozwiązań z perspektywy eksperta, pomoc w badaniach istniejących rozwiązań
  • Wspieranie prac badawczych i warsztatów
  • Współpraca z zespołem developerskim
  • Coaching z obszaru projektowania usług cyfrowych

Wymagania:

  • Minimum 3-letnie doświadczenie zawodowe w projektowaniu usług cyfrowych na podobnym stanowisku w dużej firmie lub agencji (portfolio)
  • Samodzielność i umiejętność współpracy w zespole
  • Pasja dla design, znajomość zasad UCD i trendów w projektowaniu usług cyfrowych
  • Wizjonerstwo przejawiające się umiejętnością wyobrażenia doświadczeń klienta na wielu poziomach, w sposób spójny i dla usług przyszłości
  • Asertywność i komunikatywność przejawiające się umiejętnością racjonalnego bronienia swoich pomysłów (wizji)
  • Duże umiejętności graficzne, obsługa programów graficznych i do prototypowania
  • Znajomość zasad budowy brand-booków i style – guide’ów
  • Poczucie estetyki, umiejętność rysowania prototypów i schematów na papierze
  • Umiejętność spojrzenia na projekt uwzględniając użytkownika i kontekst biznesowy
  • Wiedza z obszaru IT i technologii związana z budową usług cyfrowych
  • Zainteresowanie innowacjami

Oferujemy:

  • Projektowanie przyszłych usług w innowacyjnym banku – odpowiedzialność, samodzielność i realny wpływ na projekty
  • Praca w interdyscyplinarnym zespole wysokiej klasy ekspertów w nowoczesnym  laboratorium wspierającym projektowanie usług cyfrowych
  • Duża zmienność zadań, krótkie cykle poświęcone wypracowywaniu koncepcji innowacyjnej usługi, a nie BAU nad optymalizacją jednego serwisu
  • Szerokie możliwości rozwoju w strukturach organizacji
  • Dołączenie do zespołu na wczesnym etapie i współtworzenie sposobu jego działania

Zapraszamy do przesyłania CV wraz z portfolio za pomocą formularza: