UX Designer

Astek Polska Etat  Gdziekolwiek

Aktualnie poszukujemy do naszego zespołu Pracownika na stanowisko:

UX Designer – praca zdalna

500 – 590 PLN netto / dzień B2B

Zadania na tym stanowisku:

  • projektowanie aplikacji mobilnych i webowych
  • makietowanie prototypów w AXURE a także prezentowanie makiet z rozwiązaniami, które uwzględniają wymagania biznesu i użytkowników
  • projektowanie Architektury Informacji (IA) i Designu interakcji (IxD)
  • planowanie propozycji aktywności badawczych i projektowych (harmonogram)
  • wspieranie procesu UCD wewnątrz i na zewnątrz organizacji
  • wspieranie programistów podczas tworzenia i wdrażana aplikacji

Wymagania:

  • 3 lata doświadczenia w pracy jako UX Designer
  • doświadczenie przy planowaniu aktywności UX przy pracy z PM i zespołami scrumowymi (badawcze i projektowe)
  • AXURE – bardzo dobra znajomość
  • znajomość ostatnich trendów projektowania użytecznych aplikacji mobilnych i webowych
  • umiejętność swobodnej komunikacji w języku angielskim zarówno w mowie jak i w piśmie
  • komunikatywność
  • umiejętność przeprowadzania badań będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • stabilne zatrudnienie i rozwój zawodowy w międzynarodowym środowisku
  • wybór preferowanej formy zatrudnienia
  • pracę na rzecz najbardziej rozpoznawalnych marek polskich i globalnych
  • szkolenia i treningi
  • długoterminowe i interesujące projekty
  • benefity pozapłacowe (m.in.: pakiet premium prywatnej opieki medycznej i kartę sportową), dobrą atmosferę pracy oraz spotkania integracyjne
  • stałe wsparcie opiekuna z ramienia ASTEK Polska
  • współpracę ze specjalistami w swojej dziedzinie

Zainteresowane osoby proszę o nadesłanie CV wraz z portfolio (przedstawienie procesów projektowych, mile widziane linki do makiet) - KONTAKT: wfortowska@astek.pl