UX Designer

agnieszkaryba Etat  Warszawa, mazowieckie, Polska

Jesteśmy spółką pochodzącą z USA, mająca w swoim portfolio kilka przedsięwzięć o zasięgu międzynarodowym: interaktywną agencję marketingową, szkolenia z zakresu Social Media, najwyższej jakości programy treningowe z obszaru rozwoju biznesowego i osobistego. Domeną firmy jest także reżyseria i edycja filmów wideo oraz szkolenia z tego zakresu. Osoby, które należą do naszego zespołu pracowały z takimi klientami, jak: Nike, Reebok, Volvo, Verva Street Racing, Heinz, Ford. Wchodzimy na rynek USA i Azji i w związku z rozwojem poszukujemy nowych członków zespołu. Obecnie prowadzimy rekrutację na stanowisko Web Developer & UX.

Oczekiwania w stosunku do kandydatów:
– Minimum 2 lata doświadczenia na stanowisku Web Developer/ Web Designer / UX udokumentowane ciekawym portfolio
-Dobra znajomość HTML 5 i CSS 3
-Znajomość PHP 5 i JavaScript
-Znajomość baz danych MySQL
-Konieczna umiejętność tworzenia funkcjonalnych stron na urządzenia mobilne,
-Wiedza z zakresu SEO
-Dobra znajomość CMS (WordPress, Drupal)
-Wysokie zdolności komunikacyjne
-Dbałość o szczegóły, zmysł estetyczny
-Profesjonalizm i zaangażowanie

Obowiązki:
-Projektowanie stron internetowych w oparciu o platformę WordPress i Drupal
-Analizy obecnych rozwiązań IT, śledzenie trendów w obszarze projektowania stron internetowych i wprowadzanie tych trendów w zycie
-Przygotowanie i prowadzenie testów użyteczności stworzonych wcześniej stron internetowych
-Analiza wymagań użytkownika w obrębie poruszania się na stronach internetowych i projektowanie rozwiązań odpowiadających tym wymaganiom

Oferujemy:
-Stabline zatrudnienie w profesjonalnym środowisku pracy
-Umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin
-Udział w różnorodnych, rozwijających projektach międzynarodowych
-Profesjonalne szkolenia
-Pracę w młodym i zdolnym zespole
-Dogodną lokalizację blisko metra Pole Mokotowskie
– Atrakcyjne wynagrodzenie

Jeśli spełniasz powyższe warunki wyślij CV i portfolio na adres mailowy: agnieszka@gracjankleger.com
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dołączenie do dokumentów następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy w zakresie niezbędnym do przeprowadzenia rekrutacji (zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych. Dz. Ust. Nr 133 poz. 833 z dnia 29.08.1997)”