UX Designer

Gerere Fun For Good Kontrakt B2B  Warszawa, mazowieckie, Polska

Opis oferty pracy

Cześć!

Szukamy nowej koleżanki/kolegi do zespołu Gerere Fun For Good, agencji grywalizacji, działającej w formacie przedsiębiorstwa społecznego.

Działamy na styku biznesu i projektów społecznych. Naszym głównym celem jest zmienienie życia miliona osób. Realizujemy projekty społeczne, edukacyjne oraz grywalizacje dla największych marek w Polsce. Nasze działania realnie wpływają na życie dzieci i dorosłych.

Twoje obowiązki:

  • prowadzenie badań (wywiady, warsztaty)
  • projektowanie makiet low-fi (preferowany UXPin lub Axure)
  • prowadzenie warsztatów, nie może Cię przerażać prowadzenie spotkania,
  • analiza zachowań użytkowników (Google Analytics, Hotjar)
  • wymyślanie frajdy dla ciekawych projektów społecznych i nie tylko!
  • wspólna praca nad rozwojem procesów i metodologii i wdrażaniem nowych, skutecznych narzędzi do procesu projektowego,
  • z czasem prowadzenie własnych projektów od początku do końca.

Jesteśmy zespołem, który:

  • mnóstwo prototypuje i testuje,
  • pracuje w metodyce lean,
  • oddycha narzędziami design thinking,
  • bardzo dużo warsztatujemy, musisz być gotowa/y na nawet tygodniowe Sprinty z naszymi klientami oraz partnerami (więcej na naszym facebooku),
  • dużo pracuje nad psychologicznymi aspektami projektowania,
  • wspiera się na każdym etapie powstawania projektu – team spirit jest mega ważny,
  • dba o jakość projektów, które realizuje,
  • bada użytkowników i testuje wprowadzane rozwiązania,
  • daje niespotykane nigdzie indziej możliwości wszechstronnego rozwoju.

Czego oczekujemy:

  • niepowstrzymanej chęci do nauki,
  • minimum 1 rok doświadczenia w pracy UX,
  • znajomości narzędzi i metodyk projektowych,
  • zacięcia do działań społecznych,
  • doświadczenia w projektowaniu makiet,

Jesteś zainteresowana/y? Prześlij nam swoje CV oraz portfolio lub prezentację dot. jednej z Twoich realizacji, w którym wytłumaczysz czemu jesteś najlepszą/ym kandydatką/em na adres hello@gerere.com

Zmieńmy ten szary świat razem!

PS: Zapraszamy na naszego facebooka i instagrama. Tam poznasz nas lepiej ;)

W dokumentach aplikacyjnych prosimy zamieścić oświadczenie o następującej treści:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy przez GERERE FUN FOR GOOD SIADKOWSKI I JESKA SPÓŁKA JAWNA  w celach rekrutacyjnych oraz na umieszczenie i przetwarzanie przekazanych przeze mnie danych osobowych, również po okresie rekrutacji, w bazie danych firmy GERERE FUN FOR GOOD SIADKOWSKI I JESKA SPÓŁKA JAWNA z siedzibą w Warszawie, 02-032, przy ul. Filtrowa 75 /19, zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.). Powyższe dane podaję dobrowolnie. Zostałem (-am) poinformowany (-a) o prawie dostępu do treści danych oraz możliwości ich poprawiania."