UX Designer

Saatchi & Saatchi IS Etat  Gdziekolwiek

Opis oferty pracy

Poszukujemy osób na stanowisko UX Designera

Lokalizacja: Poznań, Warszawa

Wymagania:

  • 3-5 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w agencji interaktywnej
  • Bardzo dobra znajomość zagadnień User Experience and Information Architecture
  • Bardzo dobra znajomość narzędzi projektowych (Axure RP, HotGloo, UX Pin)
  • Doświadczenie w analizie danych ilościowych jak Google Analytics,
  • Umiejętność formułowania i bronienia swoich argumentów
  • Umiejętność analizy technicznej możliwości witryny internetowej
  • Dobra znajomość środowiska eCommerce / e-marketing – warunek konieczny
  • Znajomość podstaw działania HTML/CSS
  • Doskonale umiejętności interpersonalne
  • Doświadczenie w tworzeniu projektów digitalowych
  • Umiejętność samodzielnego prowadzenia projektów oraz doskonała organizacja pracy
  • Doświadczenie w pracy z zespołem kreatywnym / Client Service / działem strategii
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego – warunek konieczny
  • Doświadczenie w projektowaniu witryn w środowisku RWD

Zakres obowiązków:

  • Współpraca w ramach zespołu realizującego złożone, innowacyjne projekty digitalowe
  • Tworzenie architektury informacji i projektowanie UX we współpracy z zespołem strategicznym
  • Współtworzenie innowacyjnych koncepcji działań e-markertingowych
  • Wykorzystywanie nowoczesnych, niestandardowych rozwiązań
  • Testowanie rozwiązań przed dostarczeniem dla Klienta
  • Analiza techniczna witryn internetowych
  • Merytoryczna praca z projektem od fazy koncepcji aż po egzekucję
  • Planowanie pracy i jej weryfikacja współpraca z zespołem Project Managerów / Strategów oraz Client Service
  • Realizowanie projektów eCommerce dla największych marek na świecie
  • Dzielenie się wiedzą w zespole

Oferujemy:

  • Możliwość realizowania unikatowych projektów dla największych Klientów na rynku
  • Międzynarodowe wyzwania
  • Perspektywy rozwoju zawodowego w renomowanej i nieustannie rozwijającej się Agencji
  • Współpracę opartą na bezpośrednim feedbacku, pozwalającym Ci rozwijać się harmonijnie, pokonywać napotkane trudności i zawsze być na bieżąco z postawionymi przed Tobą celami
  • Stabilne zatrudnienie w szybko rozwijającej się firmie
  • Atmosferę, w której możesz pozostać sobą i rozwinąć skrzydła
  • 90 minut tygodniowo na naukę na naszej wewnętrznej platformie e-learningowej
  • Firmowe narzędzie do kierowania rozwojem własnej ścieżki kariery
  • Krótszy dzień pracy w piątki 🙂

Warszawa: https://www.pracuj.pl/praca/ux-designer-warszawa,oferta,5735029

Poznań: https://www.pracuj.pl/praca/ux-designer-poznan,oferta,5735030