UX Designer

Savecart Etat  Warszawa, mazowieckie, Polska

Savecart Sp. z o.o. – Jesteśmy startup’em z Warszawskiej, Saskiej Kępy. Nasza platforma marketing automation pozwala firmom działającym w internecie na personalizację komunikacji z klientami, w czasie rzeczywistym, co bezpośrednio przenosi się na wzrost sprzedaży.

Lubimy intuicyjne i ładne rozwiązania, dlatego do naszego zespołu szukamy doświadczonego UX designera. Obecnie obsługujemy ponad 300 klientów w Polsce w tym największe e-sklepy. Jeżeli, nie boisz się dużych projektów to zapraszamy do współpracy!

Oczekiwania:

  • Minimum 3 lata na podobnym stanowisku (UX designer, Architekt informacji etc), poparte realizacjami w portfolio
  • Umiejętność analitycznego i strategicznego myślenia
  • Bardzo dobra znajomość Axure lub innego programu do tworzenia architektury informacji
  • Umiejętność pracy z zespołem
  • Posiadanie zdolności prezentacyjnych

Zakres obowiązków

  • Współpraca przy planowaniu projektu i wybór narzędzi do jego realizacji
  • Dostarczanie na czas dopracowanych wizualnie rozwiązań UX dla rozwiązań webowych (opisy funkcjonalne, diagramy, prototypy etc.)
  • Samodzielne zaplanowanie i prowadzenie badań użyteczności
  • Uczestnictwo w warsztatach projektowych
  • Pisanie raportów i analiz eksperckich

Oferujemy:

  • Stabilną pracę
  • Luźną atmosferę
  • Atrakcyjną stawkę
  • Praca w zespole doświadczonych designerów
  • Ciekawy projekt o dużym znaczeniu dla końcowych użytkowników
  • Możliwość częściowo zdalnej pracy

CV wraz z linkiem do portfolio prosimy przesyłać na ux@savecart.pl