UX Designer

Inbox Liberator (Oppo) Etat  Poznań, wielkopolskie, Polska

Pracujemy nad stworzeniem silnika wykorzystującego technologie Natural Language Processing i Machine Learning do uwolnienia skrzynek klientów biznesowych na całym świecie od niechcianej poczty m.in. cold maili, newsletterów, welcome maili i innych. Więcej na: inboxliberator.com

Zakres obowiązków:

  • Stworzenie i rozwój strategii UX
  • Badanie zachowań i preferencji użytkowników
  • Wdrażanie zaprojektowanych rozwiązań

Oczekiwania:

  • Min. 2-letnie doświadczenie w projektowaniu platform web/mobile
  • Doświadczenie we współpracy z developerami przy wdrażaniu zaprojektowanych rozwiązań
  • Umiejętność łączenia wiedzy i umiejętności UX z biznesową stroną produktu
  • Umiejętność poszukiwania nieszablonowych rozwiązań
  • Wszechstronna wiedza w zakresie nowych technologii związanych z UX oraz chęć jej poszerzania
  • Umiejętność doprowadzania zadań do końca (Getting Things Done)
  • Umiejętność podejmowania samodzielnych decyzji oraz doskonała organizacja własnej pracy
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym pracę z zagranicznymi partnerami technologicznymi

Mile widziane:

  • Znajomość JavaScript

Oferujemy:

  • Pracę przy topowych technologiach związanych z AI i UX
  • Realny wpływ na kształt i kierunek rozwoju produktu oraz dużą swobodę działania
  • Stabilne zatrudnienie na okres co najmniej 18 miesięcy
  • Nowoczesne klimatyzowane biuro ze świeżymi owocami każdego dnia
  • Elastyczne warunki zatrudnienia
  • Możliwości realizacji własnych pomysłów przy tworzeniu modelu biznesowego i technologicznego

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie zgłoszeń na adres hello@inboxliberator.com wraz z dopisaną do CV klauzulą:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).