This job listing has expired and may no longer be relevant!

UX DESIGNER

STX Next Etat  Wrocław, Województwo dolnośląskie, Polska

Opis oferty pracy

Poszukujemy osobę, która wesprze nas w jednym z projektów w działaniach UX/UI – początkowo w zakresie przygotowania mock-upów komunikacji mailowej, później w przygotowaniu prototypów aplikacji mobilnych, docelowo – także w re-designie aplikacji webowej.

Pierwszego UX Designer’a we wrocławskim oddziale czeka dużo roboty, dużo wyzwań, praca bezpośrednio z klientem, a do tego fajny zespół 🙂

Zależy nam aby osoba na tym stanowisku miała doświadczenie w prototypowaniu, testowaniu użyteczności, rozumiała o co chodzi w HCI oraz AI oraz była na bieżąco z trendami w UX. Mile widziane będzie również doświadczenie w projektowaniu UI oraz interakcji, ze względu na przyszłe plany projektowe. Więcej znajdziesz tutaj: https://lnkd.in/gAhyEFS

Widełki są zależne od doświadczenia oraz wyniku rekrutacji: Regular – 5300-9600 pln net (+VAT); Senior – 8500-13000 pln net (+VAT)
w oparciu o umowę B2B.

Wyślij swoją aplikację poprzez stronę: https://stxnext.com/job-offers/ux-designer/ lub zgłoś się bezpośrednio do mnie: oleksandra.chernyak@stxnext.pl :)

210 total views, 1 today Drukuj ofertę pracy