UX Designer

Capgemini Software Solutions Center Etat  Poznań, wielkopolskie, Polska

Opis oferty pracy

Opis stanowiska:

Jako UX Designer będziesz, prowadził badania w celu poznania i zrozumienia potrzeb i problemów użytkowników, tworzył persony, przygotowywał koncepcje, i makiety oraz projektował i testował interaktywne prototypy aplikacji mobilnych i webowych (RWD). W zespole razem z projektantami UX, projektantami UI, analitykami i programistami w agilnym środowisku będziesz współtworzył rozwiązania dla klientów końcowych ale też aplikacje biznesowe dla użytkowników korporacyjnych. Będziesz miał bezpośredni wpływ na działanie i „experience” końcowego produktu.

Profil idealnego kandydata:

  • minimum 2-letnie doświadczenie w projektowaniu user experience;
  • umiejętność zrozumienia kompleksowej logiki biznesowej klienta;
  • umiejętność zrozumienia problemów i potrzeb użytkownika oraz celów biznesowych;
  • dobra znajomość technik i metod związanych z procesem projektowym;
  • dobra znajomość narzędzi wykorzystywanych przy projektowaniu: Sketch, Axure, UXPin, InVision;
  • doświadczenie w tworzeniu person, scenariuszy użytkownika i mapowaniu customer journey;
  • doświadczenie w szybkim prototypowaniu;
  • znajomość metod i doświadczenie w testowaniu użyteczności;
  • mile widziane doświadczenie w projektowaniu UI i interakcji;
  • ugruntowana wiedza w obszarze digital, nowych technologii, w ekosystemie Web i mobile;
  • dobra komunikacja i umiejętność uzasadnienia swoich decyzji projektowych;
  • wykształcenie wyższe;
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
  • przynajmniej podstawowa znajomość języka niemieckiego (Capgemini będzie wspierać dalsze kształcenie w zakresie języka niemieckiego w ramach intensywnego kursu języka niemieckiego, bez wpływu na finansowe warunki zatrudnienia) – więcej o niemieckim w Capgemini znajdziesz tutaj.

Oferujemy:

  • możliwość rozwoju zawodowego;
  • udział w prestiżowych projektach międzynarodowych;
  • atrakcyjne warunki finansowe;
  • prywatną opiekę medyczną;
  • pakiet ubezpieczeniowy;
  • dodatkowe świadczenia w ramach pakietu socjalnego, w tym m.in. kartę Multisport, dofinansowanie zajęć sportowych (koszykówka, siatkówka, piłka nożna, kickboxing), bilety do kina i inne;
  • wyjazdy integracyjne;
  • szkolenia zawodowe i językowe;
  • możliwość elastycznego dostosowania czasu pracy;
  • przyjazną atmosferę w pracy;
  • wsparcie w relokacji;
  • dużą liczbę realizowanych projektów, która umożliwia ich ewentualną zmianę;
  • bezpłatne miejsca parkingowe dla pracowników;
  • umowę o pracę na czas nieokreślony od pierwszego dnia pracy.

Poczytaj, jak wygląda nasz proces rekrutacyjny.

Zgłoszenia z dopiskiem SSC/73A/Pzn w języku niemieckim lub angielskim wraz z numerem referencyjnym, prosimy prześlij na adres: rekrutacja.ssc.pl@capgemini.com

Prosimy dopisz klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji teraz i w przyszłości (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, t. j. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182 ze zm.).”
Jednocześnie informujemy, iż administratorem danych dobrowolnie podanych jest Capgemini Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Al. Jerozolimskie 96. Dane nie będą udostępnianie innym podmiotom. Masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.