UX Designer

TeamQuest Etat  Warszawa, mazowieckie, Polska

Opis oferty pracy

 UX Designer/ User Experience Designer

miejsce pracy: Warszawa

Twoje super zadania:

  • prowadzenie warsztatów z klientami, precyzowanie wymagań biznesowych i rozpoznawanie potrzeb użytkowników,
  • projektowanie architektury informacji i interfejsów dla portali i aplikacji,
  • analizowanie tworzonych rozwiązań i proponowanie usprawnień,
  • śledzenie światowych trendów i inspirowanie nimi zespołu,
  • benchmarkowanie dobrych wzorców dla projektów oraz analizę konkurencji,
  • przygotowywanie materiałów do badań UX (prototypy, scenariusze itp.),
  • współtworzenie i wytyczanie kierunków rozwoju zespołu UX.

 Od Kandydata wymagamy:

  • minimum 2 lata doświadczenia w projektowaniu rozwiązań webowych i mobilnych potwierdzonego przykładami zrealizowanych projektów,
  • wprawy w prowadzeniu i moderowaniu warsztatowych spotkań z klientami,
  • dobrej znajomości możliwości nowych technologii oraz narzędzi *wspomagających projektowanie i optymalizowanie
  • umiejętności komunikowania własnych koncepcji,
  • poczucia estetyki i umiejętności oceny projektu,
  • kreatywnego myślenia, otwartego umysłu, twórczego podejścia do zadań,
  • dobrej znajomości angielskiego,
  • obsługi programów takich jak Sketch, Axure, UX Pin itp.,
  • mile widziane studia związane z psychologią i/lub projektowaniem Architektury Informacji lub UX Design.

 Firma oferuje:

  • dowolną formę zatrudnienia (umowa o pracę lub B2B),
  • prywatną opiekę medyczną oraz pakiet Multisport,
  • indywidualną fizjoterapię oraz masaże w siedzibie firmy,
  • roczny budżet na szkolenia i rozwój kompetencji,
  • dobrą organizację pracy, dzięki której masz życie po pracy,
  • szkolenia indywidualne i grupowe z zakresu rozwoju osobistego w oparciu o talenty wg Instytutu Gallupa,
  • pracę w dużych projektach bankowych i e-commerce,
  • dogodną lokalizację miejsca pracy,
  • pracę w doświadczonym zespole specjalistów otwartych na dzielenie się wiedzą i oferujących wsparcie na każdym etapie projektu,
  • możliwość pracy w metodykach zwinnych,
  • możliwość udziału w badaniach użyteczności,
  • udział w całym cyklu tworzenia softu przez stały dostęp do zespołu IT (programiści, web developerzy, testerzy, analitycy itp.) i możliwość kontroli jakości powstających efektów prac,
  • dostęp do biblioteki z najnowszymi publikacjami z zakresu UX i nowych technologii.

Zachęcam do wysyłania CV na adres: klaudia.pakula@teamquest.pl