UX Designer

motointegrator.pl Etat  Warszawa, mazowieckie, Polska

Serwis Motointegrator.pl,należący do firmy Inter Cars S.A, lidera sprzedaży części samochodowych w Polsce, poszukuje do swojego warszawskiego biura osobę na stanowisko:

UX Designer/Projektant User Experience

Wymagania:
  • minimum 2-letnie doświadczenie w projektowaniu (web & mobile)
  • bardzo dobra znajomość Axure
  • zamiłowanie do detali
  • bardzo silne kompetencje analityczne
  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. dobrym
  • otwartość, umiejętność logicznego myślenia
  • wiedza z zakresu HCI, IA, IXD, znajomość trendów i technologii
  • asertywność i umiejętność bronienia własnych opinii
  • dodatkową zaletą będzie doświadczenie w pracy nad serwisami e-commerce i doświadczenie w prowadzeniu badań z użytkownikami.

Obowiązki:
  • tworzenie prototypów low i high fidelity
  • analiza konkurencji, wymagań i potrzeb użytkowników projektowanych serwisów i usług
  • aktywne uczestnictwo w cyklu tworzeniu aplikacji
  • współpraca z programistami, grafikami i webmasterami, komunikacja z klientem wewnętrznym i zewnętrznym
  • projektowanie usług (tworzenie, badanie i udoskonalanie touchpointów)
  • udział i prowadzenie badań użyteczności
  • wykorzystywanie w pracy standardowych narzędzi badawczych i analitycznych
  • dbanie o spójność tworzonych rozwiązań
 Oferujemy:
  • krew, pot i łzy
  • brak nudy
  • wymagającego i dokładnego przełożonego
  • pracę w dużym serwisie e-commerce
  • satysfakcję
  • oraz

wynagrodzenie w przedziale 7000-10000 PLN.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o wysłanie CV w dowolnej formie (portfolio projektów mile widziane) na adres: tomasz.skorski@intercars.eu

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”.