UX Designer

Currency One Etat  Poznań, wielkopolskie, Polska

Opis oferty pracy

Twoje przyszłe zadania to:

  • współtworzenie strategii rozwoju istniejących i nowych produktów w ramach Zespołu Projektowego,
  • projektowanie interfejsów i architektury informacji stron/serwisów internetowych,
  • dbanie o wewnętrzną spójność produktów,
  • kreaowanie i realizacja strategii działań projektowych,
  • tworzenie scenariuszy użycia, makiet i prototypów funkcjonalnych,
  • zbieranie i analizowanie wymagań dotyczących bieżących i przyszłych projektów,
  • analiza potrzeb i zachowań klientów pod kątem optymalizacji istniejących produktów.

Jesteś naszym wymarzonym współpracownikiem, jeśli masz:

  • 2 – 4 letnie doświadczenie w projektowaniu stron/ serwisów internetowych i aplikacji mobilnych,
  • doświadczenie w prowadzeniu projektów badawczych z udziałem klientów,
  • doskonale wykształcony zmysł badawczy i analityczny.

A dodatkowo:

  • z pasją i zaangażowaniem podchodzisz do identyfikowania potrzeb i oczekiwań użytkowników oraz poszukujesz najlepszych sposobów ich zaspokojenia,
  • chętnie dzielisz się wiedzą z innymi,
  • potrafisz myśleć logicznie, z natury lubisz analizować i masz krytyczne podejście do rzeczywistości,
  • jesteś otwarty i empatyczny,
  • potrafisz słuchać i w łatwy sposób komunikować się z innymi.

Oferujemy:

  • okazję współpracy z jednym z największych serwisów wymiany walut online w Polsce,
  • możliwość udziału w szkoleniach i konferencjach w ramach budżetu edukacyjnego,
  • możliwość pracy przy użuciu najnowszych technologii i sprzętem, który sam wybierzesz,
  • dofinansowanie aktywności sportowej np. biegów czy karty Multisport,
  • prywatną opiekę medyczną Lux Med, zajęcia z języka angielskiego,
  • świetną atmosferę w pracy (po biurze jeździmy na hulajnogach, razem gramy w gry planszowe, mamy zespół muzyczny, lubimy wspólne wyjścia…),
  • relaksujące masaże co drugi piątek, świeże owoce w tygodniu, wspólne wyjazdy i spotkania integracyjne,
  • komfortowe biuro w centrum miasta z niesamowitym widokiem na Katedrę i Wartę.

Miejsce pracy: Poznań

Numer referencyjny: UX 01/2017

Umowa: umowa o pracę, na pełen etat

Prześlij CV wraz z zaznaczonym numerem referencyjnym na adres kariera@currency-one.com

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Currency One SA, ul. Szyperska 14, 61-754 Poznań, zawartych w złożonych przeze mnie dokumentach, w tym na przetwarzanie ich w przyszłości - dla celów związanych z procesem rekrutacji. Niniejszą zgodę składam dobrowolnie i oświadczam, że zostałem poinformowany o uprawnieniach przysługujących mi na podstawie ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r . Nr. 101., poz. 926. ze zmianami)”.