UX Designer

7N Sp z o.o. Kontrakt B2B  Gdziekolwiek

7N to duńska firma konsultingowa, zajmująca się outsourcingiem ekspertów IT. Globalnie, w siedmiu krajach zatrudniamy ponad 850 osób (w Polsce już ponad 400). W ciągu prawie 30 lat działalności dowiedliśmy, że jawny i przejrzysty model finansowy, współpraca wyłącznie z ekspertami w swoich dziedzinach oraz bardzo dobra opieka nad nimi są najlepszym modelem konsultingu IT.

Poszukujemy doświadczonych Projektantów User Experience , którzy podejmą się stałej współpracy z naszym klientem –  w Warszawie lub zdalnie na terenie całej Polski. Realizowane projekty dotyczą różnorodnych obszarów: aplikacje do badań klinicznych, produkcji leków, wewnętrzne systemy międzynarodowej korporacji i portale internetowe. Nasi konsultanci pracują nad nowoczesnymi rozwiązaniami z zachowaniem wysokich standardów.

UX Designer
Warszawa lub praca zdalna (cała Polska)

Typowe zadania skupiają się wokół następujących obszarów:

  • Praca z różnymi zespołami nad analizą rozwiązań (już istniejących jak i nowych)
  • Dobór metod i przeprowadzanie badań potrzeb użytkowników
  • Przeprowadzanie badań takich jak: wywiad pogłębiony, testy użyteczności w celu określenia zwyczajów i potrzeb użytkowników
  • Analiza istniejących rozwiązań i możliwości ich dalszego rozwoju
  • Projektowanie interakcji, makietowanie interfejsów aplikacji webowych i mobilnych

Oferta skierowana jest do osób, z co najmniej 3-letnim doświadczeniem, podpartym portfolio w następujących obszarach:

  • Doświadczenie i wiedza w obszarach Interakcje człowiek-komputer (HCI), projektowanie doświadczeń użytkownika (UX) i użyteczność (usability)
  • Doświadczenie w projektowaniu interakcji i makiet (znajomość narzędzia Axurelub inne)
  • Wiedza i doświadczenie w przeprowadzaniu badań jakościowych i ilościowych
  • Doświadczenie w przeprowadzeniu szkoleń i prezentacji
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie swobodnej komunikacji

Naszym Konsultantom zapewniamy:

  • Jawność finansową: Przy kontrakcie B2B stawka: 60-68 PLN/h + VAT  przy pracy na miejscu w biurze klienta (Warszawa), 65-76 PLN/h+VATprzy pracy zdalnej).Zawsze jawna marża 7N.
  • Możliwa jest także współpraca w oparciu o umowę o pracę.
  • Swobodę we współpracy. Jako jedna z niewielu firm IT nie stosujemy zakazów konkurencji, umów lojalnościowych, etc.
  • Wsparcie w rozwoju zawodowym: dofinansowujemy szkolenia, certyfikacje, udział w konferencjach technicznych i pozatechnicznych oraz naukę języków obcych.
  • Współpracę z ekspertami (średnio 10 lat doświadczenia zawodowego).
  • Benefity pozapłacowe: dofinansowanie opieki medycznej oraz karty Benefit Multisport dla każdego Konsultanta.
  • Bogate portfolio klientów (ponad 30 firm) i projektów, dbałość ociągłość projektową oraz stałe wsparcie osobistego agenta.
  • Liczne (ok. 10-12 w roku) i stojące na wysokim poziomie eventy firmowe (przykład: KickOff 2016 Poland KICK-OFF Poland 2016 )

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie życiorysu na adres pado@7n.com