UX Designer

IMAGENCY – Agencja Marketingu Zintegrowanego Sp. z o.o. Elastyczna  Wrocław, Województwo dolnośląskie, Polska

Opis oferty pracy

Wymagania:

  • minimum 3-letnie doświadczenie w projektowaniu UI
  • wiedza i umiejętności w zakresie projektowania UI stron internetowych oraz aplikacji mobilnych
  • bardzo dobra znajomość programów graficznych
  • umiejętność pracy w zespole
  • pasja, poczucie estetyki
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

Dodatkowe atuty:

  • możliwość rozliczenia B2B

Zadania:

  • projektowanie stron internetowych zgodnych z RDW i najlepszymi praktykami
  • współpraca z zespołem kreatywnym

Oferujemy:

  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia
  • na początek współpracę projektową, z czasem stałą umowę
  • możliwość rozwoju
  • szkolenia zewnętrzne i wewnętrzne
  • przyjazną atmosferę w firmie i zespół skłonny do wymiany wiedzy i doświadczeń

Osoby zainteresowane współpracą z naszą agencją zapraszamy do przesyłania aplikacji na adres: rekrutacja@imagency.pl, w tytule proszę wpisać UX Designer.

Aplikacja powinna zawierać:

  • aktualne CV
  • portfolio
  • proponowaną stawkę godzinową