UX DESIGNER

s360 Część etatu  Warszawa, mazowieckie, Polska

Opis oferty pracy

REKRUTUJEMY NA STANOWISKO: USER EXPERIENCE DESIGNER

Osoba na tym stanowisku będzie zajmowała się projektowaniem procesu doświadczenia użytkownika usług cyfrowych i publicznych, w tym: projektowaniem procesów, projektowaniem interfejsów, badaniem użyteczności, prowadzeniem warsztatów i badań UX.

Twoje zadania i obowiązki:

    • Przygotowywanie i prowadzenie warsztatów UX.
    • Przygotowywanie i prowadzenie badań UX
    • Projektowanie procesu doświadczenia, tworzenie strategii i planów usługi, w tym map konsumenckich i blueprintów
    • Projektowanie makiet, prototypów stron, opisywanie stylów i specyfikacji.

Oferujemy:

    • Elastyczne formy zatrudnienia.
    • System atrakcyjnych premii i bonusów.
    • Młody, dynamicznie rozwijający się zespół.
    • Lokalizacja w centrum Warszawy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres: julia.dziubecka@s360.com.pl w tytule wiadomości wpisując “UX Designer”.

Zakończenie rekrutacji: 30.07. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Więcej na: s360.com.pl