UX Designer

New Media Ventures Sp. z o.o. Etat  Warszawa, mazowieckie, Polska

Opis oferty pracy

Zakres obowiązków:

  • Zbieranie wymagań biznesowych, analiza konkurencji, wymagań i potrzeb użytkowników,
  • Tworzenie koncepcji całościowych rozwiązań dla usług i produktów pod kątem UX,
  • Tworzenie makiet i prototypów serwisów i aplikacji,
  • Przeprowadzanie testów A/B, audytów użyteczności, badań zachowania użytkownika,
  • Tworzenie specyfikacji zmian istniejących produktów,
  • Ocena serwisów pod kątem logiki i łatwości użycia.

Wymagania:

  • Wysoko rozwinięte zdolności analityczne i zdolności logicznego myślenia,
  • Znajomość najlepszych praktyk projektowania na różne platformy (Android, iOS, Windows),
  • Znajomość zagadnień grywalizacji i wykorzystania elementów mechaniki gier do celów marketingowych,
  • Doświadczenie w projektowaniu responsywnych stron internetowych,
  • Doświadczenie w przeprowadzaniu testów akceptacyjnych proponowanych rozwiązań,
  • Umiejętność efektywnej komunikacji i współpracy w zespole.

Oferta:

  • rozwój kariery na najwyższych obrotach, przy mega-innowacyjnym projekcie, który zmienia oblicze sektora marketingowego,
  • obsługa największych i najbardziej wymagających biznesów na rynku, w roli doradcy Klienta w tak strategicznym dla każdego biznesu obszarze, jakim jest budowa długofalowej lojalności wśród swoich Klientów,
  • współpraca ze zgranym zespołem energicznych ludzi, dla których nie ma rzeczy niemożliwych,
  • realna szansa, aby wpłynąć na rozwój Platformy Freebee, dzięki bezpośredniej i stałej interakcji z twórcami i Zarządem Spółki,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • możliwość podkręcania piłek przy stole do ping-ponga 😉

Osoby zainteresowane współpracą, prosimy o przesyłanie CV oraz krótkiego listu motywacyjnego na adres kariera@freebee.pl, wraz z klauzulą o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych.