UX Designer

X-KOM Etat  Częstochowa, śląskie, Polska

Opis oferty pracy

X-KOM Sp. z o.o.

Chcesz rozwijać swoją pasję i umiejętności? Lubisz podejmować codziennie nowe wyzwania? Uważasz, że sprawdziłbyś się w grupie energicznych, młodych ludzi, którzy chętnie realizują swoje zainteresowania, ze swych działań czerpią przyjemność, a dodatkowo dostają za to pieniądze? Jeśli tak, to idealnie pasujesz do naszej ekipy!

X-KOM.PL to jedna z najprężniej działających firm w polskiej branży elektronicznej i lider sprzedaży internetowej. Dzięki zaangażowaniu kilkuset młodych pracowników nasza działalność powiększa swój zasięg i obecnie posiadamy już 15 salonów stacjonarnych na terenie całego kraju. Jesteśmy także największym sprzedawcą w serwisie Allegro.pl, a dzięki wsparciu naszych Klientów zajęliśmy pierwsze miejscu w rankingu Zaufane Opinie 2012, przygotowanym przez Ceneo.pl. Ponieważ zakres naszych działań jest z każdym tygodniem coraz większy, wciąż rozszerzamy swój zespół. Niewykluczone, że w tym momencie potrzebujemy właśnie kogoś takiego, jak Ty.

UX Designer
Region: śląskie

Opis stanowiska:

Do głównych zadań osoby zatrudnionej na oferowanym stanowisku należeć będzie:

– Projektowanie interfejsu użytkownika/interakcji dla nowego systemu,
– Pomoc w analizie i tworzeniu wymagań systemowych,
– Praca w środowisku Scrum/Agile,
– Przygotowywanie i prowadzenie testów użyteczności z użytkownikami końcowymi oraz przygotowywanie raportów.

Jeśli:

– Interesujesz się tematyką UX Design, posiadasz wiedzę z tego zakresu i chcesz się stale rozwijać,
– Nie są obce Ci zagadnienia z zakresu projektowania interfejsów użytkownika i interakcji (user experience, interaction design, usability) dla aplikacji Web oraz aplikacji mobilnych,
– Dobrze znasz program Axure,
– Posiadasz doświadczenie w pracy nad dużymi projektami.
– Potrafisz pracować w zespole,
– Posiadasz wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne, umiejętności przekazywania argumentów dla swoich pomysłów,
– Znasz język angielski na poziomie umożliwiającym rozumienie oraz tworzenie dokumentacji technicznej,
– Jesteś gotowy do podjęcia pracy na terenie Częstochowy ( w wymiarze co najmniej kilku dni w tygodniu).

Oferujemy:

-Pracę w młodym zespole w rozwijającej się firmie,
-Pracę nad zróżnicowanymi projektami,
-Możliwość realizowania własnych pomysłów,
-Możliwość zdobycia interesującego doświadczenia zawodowego,
-Możliwość stałego rozwoju oraz podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
-Sympatyczną, niekorporacyjną atmosferę,
-Stabilność zatrudnienia.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o wysyłanie swoich aplikacji na adres praca6@x-kom.pl w tytule wpisując „UX Designer-Częstochowa”

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.