UX Designer

Hycom SA Etat  Łódź, województwo łódzkie, Polska

Hycom tworzy dla swoich klientów najbardziej nowoczesne i złożone rozwiązania omnichannel commerce. Dzięki wiedzy i wieloletniemu doświadczeniu członków zespołu oraz zdolnościom technologicznym i integracyjnym budujemy innowacyjne rozwiązania łącząc wszystkie kanały obsługi klienta: internet, aplikacje mobilne, punkty sprzedaży w jedno spójne doświadczenie klienta.

Pracujemy dla dużych organizacji tworząc strategie, optymalizując doświadczenia użytkownika i dostarczając systemy najwyższej jakości, szukając rozwiązań realizujących cele klienta. W dwóch biurach w Warszawie i Łodzi pracuje ponad 180 osobowy zespół dynamicznych, miłych ludzi chcących ulepszać świat e-commerce.

UX Designer

Miejsce pracy: Łódź / Warszawa
Opis stanowiska:

  • Tworzenie interaktywnych makiet i prototypów serwisów i aplikacji,
  • Ewaluacja rozwiązań pod kątem logiki i łatwości użycia,
  • Opracowywanie materiałów do badań z użytkownikami, uczestniczenie w badaniach,
  • Prowadzenie i uczestniczenie w spotkaniach projektowych – zbieranie wymagań, prowadzenie warsztatów,
  • Kreatywne nastawienie,
  • Współpraca w kreatywnym zespole.

Wymagania:

  • Min. 2-letnie doświadczenie w pracy nad zagadnieniami UX / UI,
  • Doświadczenie we współpracy z zespołem projektowym,
  • Zainteresowanie obszarami User Experience,
  • Analityczne myślenie,
  • Swobodna komunikacja w języku angielskim,
  • Doświadczenie w pracy z Axure lub innym narzędziem do tworzenia makiet.

Oferujemy:

  • Współtworzenie innowacyjnych interfejsów e-commerce dla największych firm polskich i światowych,
  • Fantastyczną atmosferę w koleżeńskim, dynamicznym zespole, który chętnie dzieli się wiedzą,
  • Kreatywną pracę i szerokie możliwości rozwoju,
  • Elastyczny czas pracy,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Prywatną opiekę medyczną,
  • Dofinansowanie pakietu sportowego,
  • Dofinansowanie nauki języków obcych,
  • Ubezpieczenie grupowe.

Hycom. Say Hy to the future.

CV wraz z portfolio prosimy przesyłać na adres: join@hycom.pl, w tytule wpisując "UX Designer".

Prosimy o zawarcie w aplikacji klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez Hycom SA oraz pozostałe Spółki Grupy EUVIC (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2014r., poz.1182 ze zm.). Jednocześnie oświadczam, iż zostałem poinformowany o przysługującym mi prawie do wglądu i poprawiania moich danych osobowych oraz że dane te podaję dobrowolnie.”