UX Designer

Skąpiec.pl sp. z o.o. Etat  Wrocław, Województwo dolnośląskie, Polska

Opis oferty pracy

Zadania:

  • przekuwanie pomysłów rozwojowych naszego zespołu w namacalne projekty
  • współpraca z grafikami i programistami przy realizacji projektów
  • wsparcie zespołu w zakresie projektowania i prowadzenia badań na użytkownikach serwisu, w celu wstępnej weryfikacji zgłoszonych pomysłów

Oczekiwania:

  • co najmniej 2 lata doświadczenia w projektowaniu interakcji i tworzeniu szkiców (makiet) stron internetowych
  • znajomość podstaw projektowania graficznego
  • znajomości języka angielskiego na poziomie zaawansowanym
  • dokładność w działaniu (ale nie pedantyczność!)
  • gotowość do ciągłego poszerzania swoich kompetencji
  • umiejętności komunikacyjne oraz umiejętności pracy w zespole

Mile widziane:

  • doświadczenie w projektowaniu i prowadzeniu badań na użytkownikach witryn internetowych
  • znajomość polskiego rynku porównywarek cenowych

Oferujemy:

  • możliwość współdecydowania o kierunkach rozwoju serwisu
  • wygodne i nowoczesne stanowisko pracy
  • atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do tego, co potrafisz
  • elastyczne godziny pracy (Ty decydujesz o której ją zaczynasz i kończysz)
  • współpracę z bardzo doświadczonym zespołem nastawionym na zapewnienie maksymalnej optymalizacji i wydajności serwisu

Wyślij swoje CV (list motywacyjny nie jest potrzebny) na adres praca@skapiec.pl. W temacie emaila umieść numer referencyjny: UXD/1309.