User Interface Designer

DreamJay Elastyczna  Warszawa, mazowieckie, Polska

Poszukujemy UI Designera, który pomoże nam w rozwoju Nightly, aplikacji aktywnie wspierającej sen i przeciwdziałającej koszmarom.

O nas

Nightly powstało, by pomóc ludziom cierpiącym na chroniczne koszmary oraz Zespół Stresu Pourazowego (PTSD) spokojnie przespać noc. To jedno z pierwszych takich rozwiązań na świecie stworzone w ścisłej współpracy z zespołami naukowymi. Nightly rozpoznaje kluczowe momenty w trakcie nocy, gdy występuje prawdopodobieństwo zaburzenia Twojego snu lub wystąpienia koszmarów, i reaguje za pomocą naukowo opracowanych, relaksujących dźwięków.

Aktualnie szukamy do współpracy (⅗ etatu – elastyczny rozkład godzinowy) utalentowanego UI Designera, który pomoże nam w budowie i rozwoju produktu.

Jakie będą Twoje obowiązki?

  • projektowanie graficznych interfejsów użytkownika i interakcji w aplikacji mobilnej i stronie www oparte na danych pozyskanych od użytkowników
  • współpraca z Product Designerem nad tworzeniem nowych i udoskonalaniu istniejących funkcjonalności
  • praca nad spójnością cyfrowych interfejsów marki

Jakie są nasze wymagania?

  • portfolio zawierające minimum 4 zrealizowane projekty, w tym co najmniej jedna aplikacja mobilna i jedna strona internetowa
  • znajomość wytycznych i standardów systemów iOS i Android
  • biegłe posługiwanie się programem “Sketch”
  • dbałość o funkcjonalność, jakość i detal projektowanych rozwiązań
  • samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy
  • umiejętność współpracy i komunikacji w zespole

Dlaczego warto do nas dołączyć?

  • mamy super zespół (~15 osób), w którym, poza produktem, około połowa to naukowcy, lekarze i artyści, wspierający nas w tworzeniu relaksujących motywów
  • już jest o nas głośno (w ostatnich miesiącach pojawiliśmy się na okładce Focusa, najróżniejszych portalach, w Newsweeku, Tok FM, Polskim Radiu, czy nawet w magazynie Zwierciadło ;)), a to dopiero początek; w przyszłym miesiącu prezentujemy wyniki jednych z badań na Stanfordzie;
  • pracujemy w biurze przy Politechnice, wspiera nas kawa, piłkarzyki, a raz w miesiącu staramy się zrobić jakiś socjal 🙂
  • oferujemy rynkowe wynagrodzenie, adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia
  • będziesz pracował z jednym, złożonym produktem, wspierając jego udoskonalenie
  • dołączysz do zespołu  z doświadczonym projektantem, ilustratorem
  • zapewnimy elastyczne godziny pracy oraz możliwość częściowej pracy zdalnej

CV i portfolio prosimy wysyłać na adres: jobs@nightly.co

Więcej o nas na www.nightly.co

W CV prosimy umieścić zapis:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)”