User Experience Designer

Hurra Communications Elastyczna  Kraków, małopolskie, Polska

Poszukujemy osoby która wsparła by nas podczas pracy nad nowymi interfejsami narzędzi tworzonych w naszej firmie. Narzędzia to rozbudowane systemy wspomagające prowadzenie kampanii reklamowych w Internecie i obejmuje kilka narzędzi, które docelowo powinny mieć spójny interfejs użytkownika.

Zadania stojące przed osobą:

  • projektowanie i przytogowywanie prototypów interfejsów
  • współpraca z programistami przy implementacji rozwiązań
  • opracowywanie specyfikacji i przypadków użycia
  • analiza aplikacji

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • bardzo dobra znajomość HTML/CSS/JS
  • swobodna praca w oprogramowaniu graficznym i/lub prototypującym
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku poparte przykładami zrealizowanych projektów
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

Zadanie ma charakter czasowy, kilkumiesięczny. Zakładamy, że osoba pracuje przez ten czas u nas w biurze w centrum Krakowa. Proponowna forma współpracy to umowa o dzieło lub rozliczenie przez FVAT.  Kwota wynagrodzenia – do negocjacji.

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie CV wraz z odnośnikami do zrealizowanych projektów na adres: praca@hurra.com. W tytule wiadomości prosimy o wpisanie słowa "UX".