User Experience Designer

SoInteractive S.A. Etat  Kraków, małopolskie, Polska

Rozbudowujemy nasz dział UX i poszukujemy sprawnego, kreatywnego USER EXPERIENCE DESIGNERA/DESIGNERKI.

Gwarantujemy pracę pełną wyzwań i udział w nowatorskich projektach.

Jeśli funkcjonalność to Twoje ulubione słowo, a zasady projektowania zorientowanego na użytkownika masz w jednym palcu- APLIKUJ!

Oto nasze wymagania:

– znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację

– 2 lata doświadczenia w pracy na stanowisku USER EXPERIENCE DESIGNERA/DESIGNERKI

Twoje zadania:

  • projektowanie interfejsów
  • analiza zachowań użytkowników
  • prowadzenie badań użyteczności
  • tworzenie makiet i prototypów
  • przeprowadzanie testów A/B

 Mile widziane:

– podstawowa znajomość HTML, CSS i JavaScript (pozwalająca ocenić wykonalność projektów)

Co Ci oferujemy?

– ciekawą, pełną wyzwań pracę

– atrakcyjne warunki finansowe

– elastyczne godziny pracy

– pracę w młodym, kreatywnym zespole

– porcję owoców w każdy piątek

– solidny pakiet opieki medycznej po okresie próbnym

CV i portfolio prosimy wysyłać na adres: jobs@sointeractive.pl z dopiskiem w temacie:  USER

Prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli we wszystkich przesyłanych nam dokumentach aplikacyjnych: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."