Product Designer

Inelo Umowa o prac臋 lub B2B  Gdziekolwiek

Opis oferty pracy

Cze艣膰! 馃

Jeste艣my du偶膮 firm膮 technologiczn膮 z bran偶y TSL (Transport-Spedycja-Logistyka). Obecnie to ju偶 chyba 500 os贸b! 馃槷 Mamy par臋 swoich produkt贸w, kt贸re rozwijamy, optymalizujemy, zmieniamy, wywracamy, a wszystko to, by zwi臋kszy膰 poziom zadowolenia naszych klient贸w.

Szukamy User Experience Designera, kt贸ry wesprze nasz zesp贸艂 projektant贸w. Kogo艣, kto nie b臋dzie si臋 ba艂 przeprowadzi膰 warsztatu z Biznesem, a tak偶e b臋dzie w stanie rozmawia膰 z Ekspertami na temat nieszablonowego podej艣cia do rozwi膮zania problem贸w bran偶y transportowej. Kogo艣 kto potrafi nie tylko patrze膰 przez pryzmat u偶ytkownika, ale b臋dzie rozumia艂 cele biznesowe jakie stoj膮 za produktem.

Jakie b臋d膮 Twoje zadania?

  • Praca przy innowacyjnym produkcie cyfrowym z bran偶y transportowej
  • Bliska w komplementarnym zespole UX (Designerzy, Researcher, Writer)
  • Wsp贸艂udzia艂 w budowaniu strategii i wizji naszego produktu
  • Prowadzenie warsztat贸w z Biznesem,
  • Przygotowywanie scenariuszy badawczych
  • Bliska wsp贸艂praca z zespo艂em deweloper贸w oraz tester贸w

Zapewnimy Ci:

  • Prac臋 w oparciu o UoP lub B2B,
  • Pakiet benefit贸w: karta FitProfit, ubezpieczenia grupowe na 偶ycie,
  • Prywatna opieka zdrowotna w PZU,
  • Jasna 艣cie偶ka kariery,
  • Elastyczne godziny pracy,
  • Prace zdaln膮 100% lub hybrydow膮, jak wolisz,
  • Op艂acane przez firm臋 lekcje j臋zyka angielskiego

Poziom: mid/regular, senior

Minimalny sta偶 pracy: 2 - 5 lat

Je艣li my艣lisz, 偶e podo艂asz - daj zna膰. Wy艣lij na kturcza@inelo.pl swoje CV i portfolio. Porozmawiamy wi臋cej o projekcie jaki dla Ciebie mamy na spotkaniu. 馃槑

Zg艂oszenie online

Wy艣lij zg艂oszenie

Data publikacji: 11 pa藕dziernik 2021

804 total views, 2 today Drukuj ofert臋 pracy