User Experience Designer

Crafton Etat  Poznań, wielkopolskie, Polska

Opis oferty pracy

Agencja interaktywna Crafton.pl to zespół pasjonatów technologii internetowych pracujący dla największych marek z całego świata. W związku z otwarciem przedstawicielstwa na Bliskim Wschodzie szukamy osoby na stanowisko:

Szukamy osoby na stanowisko: User Experience Designer

Crafton to:

  • Wolność – Elastyczne godziny pracy i samodzielność przy wykonywaniu zadań pozwolą Ci wyznaczyć nasz wspólny kierunek rozwoju.

  • Zarabiaj na tym co kochasz – Nagradzamy zaangażowanie i pracowitość, dlatego Twoje zarobki będą adekwatne do efektów które osiągasz.

  • Rozwijaj się – Każdy kolejny projekt dla naszych dużych, międzynarodowych klientów to spore wyzwanie. Dzięki nim będziesz mógł zdobyć nowe umiejętności i ciągle rozwijać się.

  • Pracuj z najlepszymi – Podobno jesteś tak dobry jak 5 osób, z którymi pracujesz. Crafton to gwarancja działania w gronie najlepszych, którzy zawsze służą wsparciem i pomocą.

Tak będą wyglądać Twoje zadania:

  • planowanie i prowadzenie projektów

  • opracowywanie koncepcji serwisów www

  • przygotowywanie makiet i prototypów

  • opiniowanie projektów graficznych

  • prowadzenie badań UX z użytkownikami

  • udział w warsztatach z Klientem

Od zawsze ceniłam sobie w życiu niezależność. Wcześniejsza praca w międzynarodowej korporacji pokazała mi, że sztywne godziny pracy nie idą w parze z moimi oczekiwaniami. Dodatkowo zależało mi na wdrażaniu rozwiązań w ramach międzynarodowych projektów. Od czasu rozpoczęcia swojej przygody w Craftonie pracuję w dynamicznie rozwijającym się zespole z klientami z całego świata. To niezwykłe doświadczenie rozpoczynać dzień od rozmowy z klientami z Arabii Saudyjskiej, a kończyć na podsumowaniu projektu z Chile. Przede wszystkim ciągle uczę się nowych rzeczy i mam realny wpływ na kierunek rozwoju zespołu UX. Największą radością jest ujrzenie własnej koncepcji online – uwierzcie mi, to jest prawdziwa satysfakcja i motywacja do dalszych działań.”

Ania Roth – Head of UX

Oczekujemy od Ciebie:

  • zapału i pasji

  • chęci do nauki i rozwoju

  • pracowitości i dbałości o detale

  • zrozumienia zasad użyteczności

  • umiejętności tworzenia architektury informacji

  • znajomości trendów w projektowaniu UI

  • doświadczenia w obsludze Axure

  • dobrej znajomości języka angielskiego

  • doświadczenie w pracy agencyjnej będzie atutem

W zamian zaoferujemy Tobie:

  • praca w jednej z najlepszych agencji interaktywnych

  • aktywność fizyczna, która oderwie Cię od biurka

  • świetna atmosfera pracy w zespole pasjonatów

  • coroczne zagraniczne wyjazdy integracyjne

  • wspólne imprezy, eventy i weekendowe wypady na piwo

  • możliwość pracy przy dużych, międzynarodowych projektach

  • elastyczny czas pracy

  • Brytyjski akcent dzięki czwartkowym lekcjom angielskiego

Jeśli czujesz, że potrzebujemy właśnie Ciebie to nie wysyłaj nam swojego CV – zamiast tego opowiedz nam swoją historię. Wystarczą nam informację o Twojej poprzedniej pracy, kilka zdań dlaczego chcesz właśnie u nas pracować i info o minimalnych wymaganiach finansowych.

Skontaktuj się z nami mailowo: praca@crafton.pl

Aplikuj i już teraz rozpocznij naszą wspólną przygodę!

Zgłoszenie online

Wyślij zgłoszenie

Data publikacji: 14 Lis 2017

140 total views, 3 today Drukuj ofertę pracy