Usability Expert

HAYS Poland Sp. z o.o. Etat  Warszawa, mazowieckie, Polska

Dla naszego Klienta, międzynarodowej sieci handlowej, z prężnie rozwijającym się pionem e-commerce, poszukujemy osoby na stanowisko:

USABILITY EXPERT

Obowiązki:

  • analiza ścieżki zakupowej Klientów i wyciąganie wniosków
  • działania zmierzające do poprawy jakości wyszukiwarki oraz innych systemów ułatwiających Klientom przeszukiwanie oferty
  • analiza układu strony pod kątem poprawy jej użyteczności, zmiany układu funkcjonalnego i graficznego strony
  • analiza danych klientowskich i wyciąganie z nich wniosków, oraz opracowanie i wdrożenie działań bedących odpowiedzią na potrzeby Klientów
  • przeprowadzanie testów A/B celem wyboru optymalnych rozwiązań funkcjonalnych

Wymagania:

  • tworzenie koncepcji rozwiązań www
  • umiejętność określania wad i zalet projektowanych rozwiązań
  • analiza statystyk strony www i wnioskowanie na ich podstawie
  • optymalizacja stron pod kątem osiąganych celów biznesowych
  • znajomość możliwości i ograniczeń technologii internetowych takich jak: HTML, CSS, ALAX, JS
  • doświadczenie w pracy nad rozwiązaniami sprzedaży internetowej
  • umiejętność prowadzenia testów A/B
  • umiejętność tworzenia makiet
  • wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: informatyka, ekonomia, matematyka
  • min. roczne doświadczenie w pracy nad User Experience
  • bardzo dobra znajomość Google Analytics,
  • znajomość MS Excel na poziomie min. średniozaawansowanym
  • znajomość j. angielskiego umożliwiająca swobodną komunikacje w międzynarodowej organizacji
  • umiejętność logicznego i analitycznego myślenia,
  • nastawienie pro biznesowe
  • zdolności organizacyjne i inicjatywa
  • znajomość branży elektroniki użytkowej będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • interesującą pracę w dynamicznym zespole
  • możliwości rozwoju w prężnym, międzynarodowym przedsiębiorstwie
  • opiekę medyczną
  • intensywne szkolenia
  • atrakcyjne wynagrodzenie

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na na adres: pietrasik@hays.pl