UI/UX Designer – Gdańsk

Movade Etat  Gdańsk, pomorskie, Polska

Opis oferty pracy

Poszukujemy UI/UX Designera:

Jako Movade tworzymy i konsultujemy inspirujące produkty technologiczne dla partnerów z całego świata. Tworzymy rozwiązania z obszarów e-commerce, business intelligence oraz konsumenckich. Współpracujemy na stałe ze startupami, instytucjami finansowymi i dużymi organizacjami.

Dostarczamy w prostej i skutecznej formie złożone aplikacje mobilne i webowe. Pomagamy klientom tworzyć nowe produkty, usługi i modele biznesowe oraz usprawniamy obecne. Naszą silną stroną jest tworzenie precyzyjnie przemyślanych koncepcji oraz ich skuteczne, iteracyjne wdrażanie.

Jeżeli projektujesz użyteczne i atrakcyjne interfejsy oraz chcesz pracować nad wymagającymi projektami, dołącz i rozwijaj Movade z nami. Będziesz miał realny wpływ na biznes naszych klientów i doświadczenia ich użytkowników. Twórzmy razem rozwiązania, których chce używać człowiek.

Do naszego biura w Gdańsku (Wrzeszcz) szukamy UI Designera z zacięciem UX-owym.

Zakres obowiązków:

  • Tworzenie szkiców i warstwy wizualnej projektowanych rozwiązań
  • Współpraca przy tworzeniu strategii UX produktów
  • Opracowywanie scenariuszy i flow działania rozwiązań
  • Identyfikowanie i analiza wymagań biznesowych i potrzeb użytkowników końcowych
  • Tworzenie interaktywnych prototypów
  • Projektowanie architektury informacji, interakcji oraz interfejsów aplikacji

Czym jest stanowisko UI/UX?

Czego wymagamy:

  • Praktycznej znajomości technik projektowania (szkice, makiety, prototypy, projekty graficzne)
  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego
  • Umiejętność pracy z wnioskami z badań i prezentacji ich syntezy na interfejsie
  • Umiejętność prezentacji rozwiązania przed klientem i zespołem
  • Umiejętność tworzenia eksperymentów, upraszczania rozwiązań i planowania ich przyszłego rozwoju
  • Doświadczenia w projektowaniu funkcjonalnych interfejsów: dashboardy, e-commerce, mobile, strony kontentowe

Co oferujemy:
W Movade specjalizujemy się nad rozwojem konkretnych umiejętności UX/UI/SD. Prowadzimy warsztaty i szkolenia z zakresu projektowania, np. Design Skills. Realizujemy projekty w różnych formułach, m.in. 5-dniowy design sprint.
Proces projektowania poznasz więc z wielu perspektyw i etapów – od badań po optymalizację UI. Warto rozwijać się z nami.

  • Możliwość pracy dla różnorodnych klientów
  • Możliwość poszerzenie kompetencji o jedną ze ścieżek rozwoju (Badania, Moderacja warsztatów, UXD, Service Design)
  • Zdobycie doświadczenia w tworzeniu i wdrażaniu produktu od zera do startu
  • Uczestnictwo w organizacji i prowadzeniu szkoleń (designskills.pl – video)
  • Możliwość wystąpień na różnych eventach projektowych

Jak projektować dla użytkownika:
Jeżeli interesujesz się tym, co powoduje że użytkownicy wybierają takie, a nie inne rozwiązania, to mamy konkretne projektowe stanowisko. Od Ciebie będziemy wymagali przede wszystkim logiki, umiejętności i ogromnej ciekawości, jak można coś zrobić lepiej.

Wysyłajcie linki do portfolio na adres: rekrutacja@movade.com
Szukamy osób z portfolio i doświadczenia w projektowaniu interfejsów.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. 2002 r. , Nr 101, poz. 926 z późn. zm.).