Ta oferta pracy nie jest już aktualna!

UI/UX Designer aplikacji mobilnych

Asseco Business Solutions S.A. Etat  Lublin, lubelskie, Polska

Opis oferty pracy

Asseco Business Solutions S.A. jest wiodącym polskim producentem rozwiązań informatycznych dla przedsiębiorstw. Rozwój Asseco BS opiera się na nowoczesnych technologiach oraz wiedzy wybitnych specjalistów.

Do naszego 10-osobowego zespołu projektowego poszukujemy utalentowanego UX Designera z umiejętnościami graficznymi i (lekkim) zacięciem badawczym. Nasz nowy projektant przez większość swojego czasu będzie zajmował się długoterminowym rozwojem systemu mobilnego Mobile Touch na trzech platformach – iOS, Android i Windows. Pracy i wyzwań będzie naprawdę dużo!

Kogo szukamy?

 • Kreatywnych osób z analityczną głową. Będziesz zajmował się przekształcaniem dosyć skomplikowanych procesów biznesowych na jak najprostszy w użyciu interfejs użytkownika.
 • Nie musisz mieć wieloletniego doświadczenia, ale powinieneś mieć już na swoim koncie pierwsze projekty aplikacji mobilnych lub przynajmniej responsywnych serwisów internetowych. Koniecznie podeślij nam portfolio – bardzo nas interesuje co ciekawego robiłeś!
 • Szukamy kogoś, dla kogo smartfon i tablet to przedłużenie ręki. Ponadprzeciętne zainteresowanie aplikacjami i sprzętami mobilnymi jest tutaj bardzo potrzebne. Aby pomóc nam rozwijać nasz produkt jednocześnie na trzech różnych platformach musisz sprawnie poruszać się w obszarze wymagań systemu iOS, Android i Windows.
 • Liczymy że cechować Cię będzie zmysł estetyczny i znajomość aktualnych trendów w projektowaniu graficznym. Chcemy aby nasze produkty były maksymalnie użyteczne a przy tym także przyjemne dla oka.
 • Powinieneś znać w praktyce programy graficzne i narzędzia do makietowania. Nie musisz być grafikiem, ale powinieneś być w stanie przygotować projekt interfejsu wykorzystując wewnętrzne biblioteki z kontrolkami oraz pomóc nam je rozwinąć o nowe elementy. Na co dzień korzystamy z Photoshop’a, Sketch’a oraz wspomagamy się Axure RP.
 • Bardzo nas ucieszy jeśli masz w sobie trochę z badacza – nie boisz się wyjść do ludzi i potrafisz przeprowadzać badania (ankiety, wywiady, testy z użytkownikami), analizować pozyskaną wiedzę i wyciągać z nich wnioski oraz generować pomysły na zmiany w aplikacjach.
 • Chcemy nawiązać z Tobą dłuższą współpracę. To nie jest kilkumiesięczny projekt – stale rozwijamy i ulepszamy nasze aplikacje.

Co oferujemy?

 • Pracę nad naprawdę ciekawymi i złożonymi produktami, a przede wszystkim nad rozwiązaniem mobilnym, które wspomaga codzienną pracę kilkudziesięciu tysięcy przedstawicieli handlowych na całym świecie.
 • Miejsce w naprawdę fajnym zespole składającym się z ludzi, którzy lubią to co robią oraz lubią dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem.
 • Pracę w stabilnej firmie zatrudniającej ponad 400 osób w samym Lublinie i obecnej na lubelskim rynku IT od prawie 10 lat. Co ważne – nie outsourcing’ujemy ludzi, będziesz pracował w naszym biurze nad naszymi autorskimi produktami.
 • Do tego naprawdę niezłe bonusy pozapłacowe – prywatna opieka medyczna, karty sportowo-rekreacyjne FitProfit, grupy sportowe z dedykowanym trenerem, dofinansowanie do wczasów, firmowe przyczepy kempingowe dostępne dla pracowników we Włoszech i Chorwacji, imprezy integracyjne, atrakcje dla dzieci pracowników.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres rekrutacja@assecobs.pl (w tytule należy podać „UI/UX Designer”)

Prosimy o dopisanie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Asseco Business Solutions S.A. z siedzibą w Lublinie (kod pocztowy: 20-607), ul. Konrada Wallenroda 4c, w celach związanych z procesami rekrutacyjnymi w Asseco Business Solutions S.A., zgodnie z ustawą z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2014 r. , poz. 1182 ze. zm.).”

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Więcej ofert znajdziesz na: www.assecobs.pl/kariera.

1228 total views, 1 today Drukuj ofertę pracy