UI/UX Designer

Autentika Etat  Gdziekolwiek

W Autentice od ponad 10 lat projektujemy i budujemy webowe aplikacje. Pracujemy zarówno z dużymi markami jak i startupami z Polski i zagranicy.

Z nieustającą pasją dążymy do zwiększania kompetencji i jakości tworzonych projektów. Cenimy sobie unikatową atmosferę współpracy, wzajemnego wsparcia. Zwyczajnie lubimy ze sobą pracować, dbając jednocześnie o równowagę między karierą a życiem prywatnym.

Obecnie szukamy UI/UX Designera. Oferujemy dobre wynagrodzenie i 20 dni płatnego urlopu. Jeśli Twoim konikiem są przyjazne, łatwe w obsłudze, a przy tym po prostu ładne interfejsy, aplikuj!

Twoje obowiązki:

· projektowanie wysokojakościowej grafiki interfejsów na podstawie makiet i innych założeń,
· opracowanie UX (research, wywiady, założenia funkcjonalne, scenariusze użycia, mapy serwisów, makiety) systemów na podstawie biznesowych celów i wymagań klienta oraz przy współpracy z Product Designerem,
· testowanie wdrożonych rozwiązań, zbieranie i analiza opinii,
· współpraca z innymi członkami zespołów projektowych, nadzór nad jakością wdrożenia przygotowanych interfejsów,
· 10-20% czasu pracy poświęcamy na tzw. koncepty, czyli realizację własnych pomysłów np. Visa Connect.

Nasze wymagania:

· świetne portfolio zrealizowanych projektów,
· doświadczenie w pracy zdalnej,
· wysokie umiejętności niezbędne do pracy zespołowej,
· wysokie umiejętności komunikacyjne, które pozwolą przekonać klienta do Twoich propozycji,
· znajomość Sketch, Photoshop, InVision.

Oferujemy:

· 5000-9000 zł netto (B2B) wynagrodzenia w zależności od umiejętności kandydata,
· w pełni zdalną pracę,
· 20 płatnych dni wolnych w roku,
· sprzęt do pracy (o ile nie wolisz pracować na swoim).

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie zgłoszeń zawierających CV oraz portfolio z zaznaczeniem nazwy stanowiska na adres e-mail: praca@autentika.pl

Do aplikacji prosimy również dołączyć oświadczenie:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz.U. z 2015r., poz. 2135). Zgoda obejmuje także przetwarzanie danych w przyszłości dla potrzeb kolejnych procesów rekrutacji podejmowanych przez Autentikę w przyszłości.”