Ta oferta pracy nie jest już aktualna!

UI/UX Designer

Sagiton Sp. z o.o. Kontrakt B2B  Wrocław, Województwo dolnośląskie, Polska

Opis oferty pracy

Szukamy utalentowanych ludzi.

Rozumiemy, że każdy rok Twojej kariery zawodowej jest mocnym atutem, ale uważamy również, że doświadczenie mierzone długością życiorysu nie jest najważniejsze. W końcu najważniejsze jest to, co można zrobić.

To, czego szukamy, to flow. Jeśli uważasz, że jesteś odpowiednim ogniwem naszego zespołu, wyślij swoją aplikację (CV oraz Portfolio) na adres kinga.ekert@sagiton.pl z informacją w tytule “Rekrutacja – UI/UX Designer”.

Twoim głównym zadaniem będzie projektowanie aplikacji webowych, mobilnych. Czasem identyfikacji wizualnych dla naszych wewnętrznych produktów. Oczekujemy, że posiadasz wszechstronną wiedzę na temat oprogramowania graficznego (Photoshop, Illustrator), ale również narzędzi takich jak Sketch czy InVision. Umiejętności wymiany konstruktywnej krytyki i nowego podejścia do problemów projektowych. Proaktywności.

Miejsce pracy: stacjonarnie w naszym wrocławskim biurze.

Zakres obowiązków:

  • aktywny udział w pracach koncepcyjnych z silnym zrozumieniem krótkiego opisu klienta i strategii komunikacji,
  • stron internetowych i webowych, projektowanie identyfikacji wizualnej,
    projektowanie aplikacji mobilnych,
  • wsparcie content marketingowe,
  • przejęcie odpowiedzialności za ostateczną jakość projektu i aktywne dążenie do doskonalenia siebie i całego zespołu,
  • współpraca z programistami oraz projektantami użyteczności podczas projektowania oraz wdrażania projektu webowego.

Dla Ciebie:

Piękne, klimatyczne biuro we Wrocławiu, w którym pracujemy na pełen etat,
Praca wśród ludzi, którzy cenią sobie dobro, mają bogaty światopogląd i kochają wspólnie spędzać czas.
Bonusy i korzyści (np. bezpłatna kawa, herbata, słodycze, owoce, imprezy firmowe, opieka zdrowotna, pakiety sportowe itp.)

Mamy dla Ciebie bilety na konferencję, kursy itp.
Pracując z nami, otrzymasz wiele możliwości wykazania się umiejętnościami i zaangażowaniem w realizację projektów dla globalnych klientów.
Zawsze jesteśmy wdzięczni za zaangażowanie i każdy pomysł. Chcemy, abyś miała/miał wpływ na nas i na nasz sposób myślenia.

Prosimy nie zapomnieć o dodaniu do aplikacji następującej klauzuli:”Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)

Wyślij swoją aplikację (CV oraz Portfolio) na adres kinga.ekert@sagiton.pl z informacją w tytule “Rekrutacja - UI/UX Designer”.

1266 total views, 1 today Drukuj ofertę pracy