UI/UX Designer

Look4App Kontrakt B2B  Wrocław, Województwo dolnośląskie, Polska

Opis oferty pracy

Jakie mamy zadania?

  • Ścisła współpraca z klientem przy realizacji założeń projektowych
  • Proponowanie metod rozwiązań problemów
  • Organizowanie warsztatów biznesowych z klientem w fazie precyzowania wymagań
  • Tworzenie makiet oraz ścieżek zachowań użytkowników w aplikacji
  • Tworzenie elementów designu aplikacji
  • Konsultowanie proponowanych i wdrażanych rozwiązań z zespołem developerskim

Czego oczekujemy?

  • Min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Znajomość narzędzi do projektowania makiet (Axure, UXPin)
  • Bardzo dobra znajomość pakietu Adobe CS
  • Znajomość zasad projektowania UI oraz standardów przeglądarkowych
  • Angielski na poziomie B2

Czekają na Ciebie projekty realizowane dla zagranicznych klientów, zgrany zespół, nowoczesne podejście do pracy, wpływ na produkt, atmosferę, nowe doświadczenie i rozwój.

Wynagrodzenie 4.000 – 8.000 netto B2B

Zapraszamy do nas, prześlij CV na adres agnieszka.neisch@look4app.com