UI Desginer [praca zdalna]

Solution4Future Elastyczna  Gdziekolwiek

Opis oferty pracy

Wymagania:

  • minimum dwuletnie doświadczenie w projektowaniu UI
  • wiedza i umiejętności w zakresie projektowania UI stron internetowych oraz aplikacji mobilnych
  • bardzo dobra znajomość programów graficznych, w tym Sketch
  • dbałość o detale
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • dobre umiejętności interpersonalne
  • pasja, poczucie estetyki

Dodatkowe atuty:

  • możliwość rozliczenia B2B

Zadania:

  • projektowanie i prototypowanie stron internetowych zgodnych z RDW i najlepszymi praktykami
  • projektowanie prostych i intuicyjnych interfejsów użytkownika

Oferujemy:

  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia
  • pracę w międzynarodowym zespole
  • ciekawe projekty
  • możliwość rozwoju, także w oparciu o regularne szkolenia i konferencje
  • elastyczne godziny pracy oraz wymiar czasu pracy
  • przyjazną atmosferę w firmie i zespół skłonny do wymiany wiedzy i doświadczeń

Zgłoszenia proszę wysyłać na adres: jobs@solution4future.com, tytuł emaila: UI designer

Zgłoszenie powinno zawierać:

  • CV
  • portfolio/przykładowe prace
  • oczekiwania finansowe (stawkę godzinową)
  • dostępność w najbliższych miesiącach