UI/UX Designer @ EY Innovation Hub

EY Etat  Warszawa, Mazowieckie, Polska

Do Warszawskiego Inkubatora/Laboratorium innowacji technologicznych EY Wavespace poszukujemy:

Masz dość ciągłego wykonywania tych samych projektów w ten sam sposób? Dołącz do nowego i zróżnicowanego zespołu projektantów, przedsiębiorców i moderatorów, którzy dostarczają produkty, usługi i doświadczenia najbardziej innowacyjnym i najważniejszym klientom EY. Będziesz ściśle współpracować z członkami zespołu i wykorzystywać nowoczesne metodologie projektowania. Będziesz odpowiedzialnym za dostarczanie CX / UX ale i wspirał inne działania, takie jak badania, projektowanie usług, strategia i koorydancja. Będziesz rozwijać się jako projektant. Twoją rolą będzie zadawanie pytań np. „dlaczego, po co?” i w razie potrzeby kwestionowanie proponowanych rozwiązań. A przede wszytkim, będziesz koncentrować się na użytkowniku końcowym w całej swojej pracy.

Twoje główne obowiązki jako projektant CX / UX:
• Reprezentowanie interesów użytkowników, jednocześnie rozumiejąc cele biznesowe projektu
• Analizowanie pomysłów biznesowych na wysokim poziomie i przekładanie ich na roadmap’y i projekty usług
• Tworzenie makiet, storyboardów, use case’ów i prezentacji, aby skutecznie komunikować interakcje i pomysły projektowe
• Generowanie koncepcji wizualnych, które wyglądają i działają
• Prezentowanie projektów i zdobywanie poparcia interesariuszy (współpracowników, kierownictwa, klientów)
• Iteracyjnie zbieraj opinie i usprawniaj produkty, zachowując cele biznesowe i użytkowników
• Wspieraj programistów w ożywianiu projektów
• Przeprowadź lub wspieraj badania użytkowników
• Prowadzenie całego projektu od badań po działający prototyp
• Wspieranie warsztatów UX, Service Design i design thinking z klientami

Potrzebne umiejętności i cechy kandydata:
• Świadomość ograniczeń technicznych i ograniczeń w projektowaniu dla różnych platform, takich jak komputery stacjonarne i mobilne.
• Umiejętność pracy w multidyscyplinarnym zespole projektantów i nie-projektantów.
• Samouczący się, zdolny do szybkiego uczenia się nowych narzędzi i pracy w szybko zmieniającym się środowisku
• co najmniej licencjat LUB równoważne doświadczenie w dziedzinie projektowania CX / UX.
• Biegły język angielski i polski
• Ponad 2-letnie doświadczenie w projektowaniu wysokiej jakości produktów i usług cyfrowych
• Dobrze zorganizowany, odpowiedzialny i oddany, z umiejętnością pracy nad wieloma projektami i dostarczania dopracowanego projektu w ograniczonym czasie.

Co oferuje praca w EY:
• atrakcyjny system wynagrodzeń i premii
• prace w profesjonalnym, dynamicznym i prawdziwie globalnym zespole
• korzyści z odliczeń od podatku od własności intelektualnej
• jasna ścieżka rozwoju z wieloma możliwościami uczenia się i szkolenia
• możliwości rozwoju w międzynarodowym wielojęzycznym środowisku
• Wsparcie merytoryczne i finansowe w zdobywaniu uznawanych na rynku kwalifikacji oraz certyfikatów,
• EY Badges – unikalny program certyfikowania kompetencji przyszłości,
• Indywidualnie projektowaną mapę szkoleń rozwijających kompetencje menedżerskie,
• Platformy szkoleniowe online takie jak Udemy do Twojej dyspozycji,
• Rozwój oparty kulturze feedbacku i wsparciu ze strony indywidualnego career counsellor’a, a nie na systemie ocen pracowniczych,
• Wsparcie w zdobywaniu doświadczeń w różnorodnych zespołach,
• Elastyczny czas i miejsce pracy,
• Program EY Care & Wellness.