UI/UX Designer

Beautiful Company Etat  Rybnik, Śląskie, Polska

Opis oferty pracy

Opis

Międzynarodowa firma Beautiful Company szuka osoby na stanowisko Grafik – Web Designer do pracy stacjonarnej w Rybniku.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

– projektowanie responsywnych serwisów internetowych

– projektowanie interfejsów aplikacji webowych

– tworzenie makiet serwisów oraz interfejsów aplikacji

– aktywne uczestnictwo w kreacji i wizualizacji nowych projektów

– projektowanie materiałów graficznych (mailing, banery, prezentacje)

– tworzenie identyfikacji wizualnej

– przygotowywanie plików do druku

WYMAGANIA

– min. 3 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku poparte portfolio

– zaawansowana znajomość programów z pakietu Adobe (Photoshop, Illustrator, InDesign)

– wiedza z zakresu user experience

– wysokie wyczucie estetyki (szukamy artystycznej duszy, nie rzemieślnika)

– docenimy komunikatywny poziom j. angielskiego

Dodatkowym atutem będzie umiejętność projektowania przedmiotów użytkowych – udostępniamy pracownię z niezbędnym do projektowania i wytwarzania przedmiotów sprzętem.

DLACZEGO WARTO Z NAMI PRACOWAĆ

– wynagrodzenie uzależniamy od Twoich umiejętności oraz doświadczenia

– oferujemy elastyczne godziny pracy – liczy się dla nas przede wszystkim jakość pracy

– korzystamy z najnowszych technologii, więc możesz realizować nawet najbardziej kreatywne pomysły

– zapewniamy współpracę w oparciu o umowę B2B

– dajemy możliwość pracy w międzynarodowym środowisku

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

CV wraz z portfolio prosimy wysyłać na adres emalik@beautifulcompany.pl