UI/UX Designer

Gemini Polska Etat  Gdziekolwiek

Jako UX/UI Designer będziesz odpowiedzialny za projektowanie przejrzystych interfejsów aplikacji dla największej apteki internetowej w Polsce.

Dołączysz do Zespołu świetnych specjalistów opiekujących się ruchem organicznym w 8. pod względem widoczności w Google E-Commerce w kraju (wg. Raportu Senuto „E-Commerce w Polsce 2019”).

Zakres zadań:

  • opracowywanie serwisów www i aplikacji pod względem strukturalnym i funkcjonalnym,
  • tworzenie makiet i prototypów opracowywanych funkcjonalności,
  • projektowanie interfejsów z wykorzystaniem najlepszych wzorców projektowych i design-u,
  • budowanie biblioteki reużywalnych komponentów wspólnie z drugim projektantem,
  • argumentowanie i uzasadnianie decyzji projektowych w oparciu o dane i metryki,
  • przeprowadzanie audytów użyteczności, raportowanie, ankietowanie użytkowników/klientów,
  • ciągła optymalizacja i dbanie o najwyższą funkcjonalność serwisów www, testy A/B,
  • bieżąca współpraca z zespołem developerskim, product ownerem, testerami oraz interesariuszami w celu tworzenia całościowych rozwiązań,
  • ścisła współpraca z działem sprzedaży w celu optymalizowania procesów zakupowych.

Oczekujemy:

  • 3 letniego doświadczenia na stanowisku UI/UX designera,
  • portfolio, które pokaże nam Twoją dbałość o detale oraz w jaki sposób rozwiązujesz problemy projektowe,
  • dociekliwości, analitycznego sposobu myślenia, proaktywności i otwartości na zmiany,
  • wiedzy z zakresu projektowania użyteczności, wysokiego poziomu estetyki, znajomości wzorców projektowych,
  • doświadczenia w projektowaniu responsywnych serwisów www,
  • znajomości narzędzi do tworzenia makiet i prototypowania (np.: Figma, Zeplin),
  • znajomości narzędzi do analityki webowej (np.: Google Analytics, Mixpanel, HotJar),
  • znajomości aktualnych trendów w projektowaniu aplikacji i stron WWW,
  • umiejętności podążania za potrzebami użytkowników oraz proponowania adekwatnych rozwiązań,
  • umiejętności organizacji pracy, samodzielności.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • pracę na samodzielnym stanowisku przy realizacji ciekawych projektów,
  • benefity pozapłacowe m.in.: opiekę medyczną, kartę sportową i ubezpieczenie,
  • możliwości rozwoju i podnoszenia kompetencji,
  • udział w wydarzeniach sportowych w ramach Gemini Team.

Prosimy o zapoznanie się z poniższą informacją dla kandydatów na temat przetwarzania danych osobowych https://www.geminipolska.com.pl/klauzula-rekrutacja.

Gemini Polska sp. z o.o. wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia pod numerem 25125.